Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Sve na jednom mjestu

HNL raspored utakmica za sezonu 2022./2023.

Hrvatska nogometna liga 2022./2023. počinje u petak 15. srpnja i trajat će sve do subote 4. lipnja 2023.

Hrvatska nogometna liga 2022./2023. (Foto: gol.hr)

Hrvatska nogometna liga 2022./2023. odnosno 32. prvenstvo Hrvatske u nogometu započinje u petak 15. srpnja. Toga dana bit će odigrana prva utakmica prvog kola nove sezone koja će, zbog Svjetskog prvenstva u Kataru, potrajati sve do subote 4. lipnja 2023. kada je na rasporedu posljednje kolo.

Naslov prvaka brani Dinamo, a u odnosu na prošlu sezonu u HNL-u više nema Hrvatskog dragovoljca umjesto kojeg se u najviši rang hrvatskog nogometa vratio Varaždin.

HNL raspored utakmica, sezona 2022./2023.:

1. kolo (15.-17. srpnja):

Istra 1961 - Hajduk
Varaždin - Slaven Belupo
Dinamo - Lokomotiva
Osijek - Gorica
Šibenik - Rijeka

2. kolo (22.-24. srpnja):

Hajduk - Rijeka
Gorica - Šibenik
Lokomotiva - Osijek
Slaven Belupo - Dinamo
Istra 1961 - Varaždin

3. kolo (29.-31. srpnja):

Dinamo - Istra 1961
Osijek - Slaven Belupo
Varaždin - Hajduk
Šibenik - Lokomotiva
Rijeka - Gorica

4. kolo (5.-7. kolovoza):

Varaždin - Dinamo
Lokomotiva - Rijeka
Istra 1961 - Osijek
Slaven Belupo - Šibenik
Hajduk - Gorica

5. kolo (12.-14. kolovoza):

Dinamo - Hajduk
Osijek - Varaždin
Šibenik - Istra 1961
Rijeka - Slaven Belupo
Gorica - Lokomotiva

6. kolo (19.-21. kolovoza):

Dinamo - Osijek
Hajduk - Lokomotiva
Slaven Belupo - Gorica
Istra 1961 - Rijeka
Varaždin - Šibenik

7. kolo (26.-28. kolovoza):

Osijek - Hajduk
Šibenik - Dinamo
Rijeka - Varaždin
Gorica - Istra 1961
Lokomotiva - Slaven Belupo

8. kolo (2.-4. rujna):

Dinamo - Rijeka
Osijek - Šibenik
Varaždin - Gorica
Hajduk - Slaven Belupo
Istra 1961 - Lokomotiva

9. kolo (9.-11. rujna):

Rijeka - Osijek
Gorica - Dinamo
Šibenik - Hajduk
Slaven Belupo - Istra 1961
Lokomotiva - Varaždin

10. kolo (16.-18. rujna):

Lokomotiva - Dinamo
Rijeka - Šibenik
Hajduk - Istra 1961
Slaven Belupo - Varaždin
Gorica - Osijek

REPREZENTATIVNA STANKA

11. kolo (30. rujna - 2. listopada):

Rijeka - Hajduk
Dinamo - Slaven Belupo
Varaždin - Istra 1961
Osijek - Lokomotiva
Šibenik - Gorica

12. kolo (7.-9. listopada):

Slaven Belupo - Osijek
Hajduk - Varaždin
Istra 1961 - Dinamo
Lokomotiva - Šibenik
Gorica - Rijeka

13. kolo (14.-16. listopada):

Dinamo - Varaždin
Osijek - Istra 1961
Šibenik - Slaven Belupo
Gorica - Hajduk
Rijeka - Lokomotiva

ŠESNAESTINA FINALA KUPA (19. listopada)

14. kolo (21.-23. listopada):

Hajduk - Dinamo
Varaždin - Osijek
Istra 1961 - Šibenik
Slaven Belupo - Rijeka
Lokomotiva - Gorica

15. kolo (28.-30. listopada):

Osijek - Dinamo
Šibenik - Varaždin
Rijeka - Istra 1961
Lokomotiva - Hajduk
Gorica - Slaven Belupo

16. kolo (4.-6. studenog):

Hajduk - Osijek
Dinamo - Šibenik
Varaždin - Rijeka
Istra 1961 - Gorica
Slaven Belupo - Lokomotiva

OSMINA FINALA KUPA (9. studenog)

17. kolo (11.-13. studenog):

Slaven Belupo - Hajduk
Lokomotiva - Istra 1961
Gorica - Varaždin
Rijeka - Dinamo
Šibenik - Osijek

STANKA ZBOG SVJETSKOG PRVENSTVA I ZIMSKA PAUZA

18. kolo (20.-22. siječnja):

Osijek - Rijeka
Hajduk - Šibenik
Dinamo - Gorica
Varaždin - Lokomotiva
Istra 1961 - Slaven Belupo

19. kolo (27.-29. siječnja):

Istra 1961 - Hajduk
Dinamo - Lokomotiva
Osijek - Gorica
Šibenik - Rijeka
Varaždin - Slaven Belupo

20. kolo (3.-5. veljače):

Hajduk - Rijeka
Slaven Belupo - Dinamo
Lokomotiva - Osijek
Gorica - Šibenik
Istra 1961 - Varaždin

21. kolo (10.-12. veljače):

Dinamo - Istra 1961
Varaždin - Hajduk
Rijeka - Gorica
Osijek - Slaven Belupo
Šibenik - Lokomotiva

22. kolo (17.-19. veljače):

Hajduk - Gorica
Lokomotiva - Rijeka
Slaven Belupo - Šibenik
Varaždin - Dinamo
Istra 1961 - Osijek

23. kolo (24.-26. veljače):

Dinamo - Hajduk
Osijek - Varaždin
Šibenik - Istra 1961
Rijeka - Slaven Belupo
Gorica - Lokomotiva

ČETVRTFINALE KUPA (1. ožujka)

24. kolo (3.-5. ožujka):

Dinamo - Osijek
Hajduk - Lokomotiva
Slaven Belupo - Gorica
Varaždin - Šibenik
Istra 1961 - Rijeka

25. kolo (10.-12. ožujka):

Osijek - Hajduk
Šibenik - Dinamo
Rijeka - Varaždin
Gorica - Istra 1961
Lokomotiva - Slaven Belupo

26. kolo (17.-19. ožujka):

Dinamo - Rijeka
Hajduk - Slaven Belupo
Istra 1961 - Lokomotiva
Varaždin - Gorica
Osijek - Šibenik

REPREZENTATIVNA STANKA

27. kolo (31. ožujka - 2. travnja):

Gorica - Dinamo
Rijeka - Osijek
Šibenik - Hajduk
Lokomotiva - Varaždin
Slaven Belupo - Istra 1961

28. kolo (7.-9. travnja):

Hajduk - Istra 1961
Slaven Belupo - Varaždin
Lokomotiva - Dinamo
Gorica - Osijek
Rijeka - Šibenik

29. kolo (14.-16. travnja):

Rijeka - Hajduk
Dinamo - Slaven Belupo
Osijek - Lokomotiva
Šibenik - Gorica
Varaždin - Istra 1961

30. kolo (21.-23. travnja):

Hajduk - Varaždin
Slaven Belupo - Osijek
Lokomotiva - Šibenik
Gorica - Rijeka
Istra 1961 - Dinamo

POLUFINALE KUPA (26. travnja)

31. kolo (28.-30. travnja):

Rijeka - Lokomotiva
Osijek - Istra 1961
Šibenik - Slaven Belupo
Gorica - Hajduk
Dinamo - Varaždin

32. kolo (5.-7. svibnja):

Hajduk - Dinamo
Varaždin - Osijek
Istra 1961 - Šibenik
Slaven Belupo - Rijeka
Lokomotiva - Gorica

33. kolo (12.-14. svibnja):

Gorica - Slaven Belupo
Šibenik - Varaždin
Rijeka - Istra 1961
Osijek - Dinamo
Lokomotiva - Hajduk

34. kolo (19.-21. svibnja):

Hajduk - Osijek
Dinamo - Šibenik
Varaždin - Rijeka
Istra 1961 - Gorica
Slaven Belupo - Lokomotiva

FINALE KUPA (24. svibnja)

35. kolo (26.-28. svibnja):

Slaven Belupo - Hajduk
Rijeka - Dinamo
Gorica - Varaždin
Lokomotiva - Istra 1961
Šibenik - Osijek

36. kolo (4. lipnja):

Hajduk - Šibenik
Osijek - Rijeka
Dinamo - Gorica
Varaždin - Lokomotiva
Istra 1961 - Slaven Belupo

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider