Šibenik nemoćan

VIDEO Beljo produbio krizu Šibenika: Osijek slavio na Šubićevcu, dva gola mladog napadača u dvije minute

Osijek je slavio na gostovanju u Šibeniku 0:2 u 17. kolu SuperSport HNL-a.

U susretu 17. kola SuperSport HNL-a Osijek je na gostovanju pobijedio Šibenik 0:2, a oba gola je postigao Drion Drena Beljo.

Osijek je ovom pobjedom produžio niz bez ligaškog poraza na Šubićevcu na čak 11 godina. Zadnji put poražen je u Šibeniku u ožujku 2011. sa 1:2.

gol expired VIDEO Na hrvatski pogon: Zaboravljeni dinamovac upisao hat-trick i asistirao bivšem hajdukovcu divider

Gosti su poveli u 36. minuti. Caktaš je primio loptu u kaznenom prostoru, odlično je proslijedio u peterac za Belju koji je glavom zabio za vodstvo Osijeka. Samo dvije minute kasnije Beljo je postigao još jedan pogodak. Ovoga puta gostujući napadač je pucao sa 20-tak metra pogodivši donji lijevi kutu za 0:2.

Antonio Rudiger i Luka Modrić Realov "Rambo" ima poseban nadimak za Luku Modrića: "On je čudo od nogometaša" divider

Oba pogotka mladog napadača možete pogledati OVDJE.

U 48. minuti vidjeli smo prvu prijetnju Šibenčana. Špeljak je pucao nakon asistencije Dolčeka, ali je pogodio lijevu vratnicu.

Beljo je u 72. minuti i treći put loptu smjestio u mrežu, nakon asistencije Špoljarića, no pomoćni je sudac prethodno označio zaleđe.

Baklje FOTO Pogledajte što je policija pronašla na gostujućoj tribini u Koprivnici prije utakmice divider

U posljednjem susretu prije pauze zbog SP-a od 17:30 na Rujevici se sastaju Rijeka i Dinamo.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 38 bodova, Hajduk ima 35 i dvije utakmice više, dok je Osijek treći sa 30 bodova.

Šibenik je deveti sa 13 bodova, šest više od "fenjeraša" Gorice.