Kakva predstava

VIDEO Na hrvatski pogon: Zaboravljeni dinamovac upisao hat-trick i asistirao bivšem hajdukovcu

Marko Tolić stigao je na posudbu u Maribor gdje ga vodi bivši trener Dinama, Damir Krznar.

Marko Tolić, nogometaš Dinama na posudbi u slovenskom Mariboru upisao je hat-trick u pobjedi 17. kola Prve lige protiv Tabora iz Sežane (4:0).

26-godišnji hrvatski ofenzivac nije mogao zamisliti bolje otvaranje utakmice. Već u 1. minuti zabio je pogodak, a za drugi mu je trebalo tek deset minuta.

U 24. minuti dvoboja već je bilo 3:0 za goste, a zabio je bivši nogometaš Hajduka Ivan Brnić, i to na asistenciju, pogađate, sjajnog Tolića.

Antonio Rudiger i Luka Modrić Realov "Rambo" ima poseban nadimak za Luku Modrića: "On je čudo od nogometaša" divider

Vrhunsku utakmicu u dresu slovenske momčadi Tolić je zaključio još jednim pogotkom. Za konačnih 4:0 zabio je u 66. minuti susreta i tako upisao svoj hat-trick.

Ovom pobjedom momčad Damira Krznara zauzelo je peto mjesto na tablici s 24 bodova, a za vodećom Olimpijom zaostaju ogromnih 19 bodova.

Sve golove s utakmice Maribora možete vidjeti OVDJE.