Sam na golmana

Gorica nosi bod s Rujevice: Selahi u zadnjoj sekundi promašio pobjedu Rijeke!

Rijeka i Gorica odmjerile su snage u posljednjoj utakmici trećeg kola SuperSport HNL-a.

U posljednjoj utakmici trećeg kola HNL-a Rijeka i Gorica su na Rujevici odigrale 1:1.

Prvo uzbuđenje na Rujevici vidjeli smo u 22. minuti kada je Matija Frigan srušen u kaznenom prostoru, a sudac Tihomir Pejin pokazao na bijelu točku. Međutim, nakon VAR provjere poništio je svoju odluku.

gol expired Osijek nakon šokantnog ispadanja iz Europe kiksao u HNL-u: Nisu zabili ni Slaven Belupu divider

Rijeka je ipak povela u 39. minuti preko Frigana. Ampem je na sredini terena presjekao loptu, proigrao Frigana, koji je pucao sa 20 metara pogodivši od vratnice za vodstvo 1:0.

Gosti su uspjeli izjednačiti u 77. minuti golom Anthonyja Kalika. Slovak Matuš Vojtko je ubacio s lijeve strane, a australski veznjak pogodio za 1:1.

U posljednjim sekundama sudačke nadoknade na centru je grubo pogriješio Goričin stoper Krešimir Krizmanić, preslabo je poslao loptu prema svom vrataru, zapravo ju je samo poslao u for Lindonu Selahiju koji se sjurio sam na Ivana Banića, mogao birati gdje će pucati i poslao loptu nekoliko centimetara pored vratnice.

S kapetanskom trakom oko ruke, koju je naslijedio od Harisa Vučkića, Selahi je mogao ispasti junak Riječana, a na koncu je postao tragičar.