Zekić poludio

Teklić donio velika tri boda Varaždinu: Hoxha naivno skrivio 11-erac u 89. minuti susreta

Varaždin je slavio 1:0 protiv Slaven Belupa u 19. kolu SuperSport HNL-a.

Slavlje Varaždina (Foto: Željko Puhovski/Cropix)

U prvoj utakmici 19. kola SuperSport HNL-a Varaždin je svladao Slaven Belupo 1:0 (0:0).

Jedini gol postigao je Tonio Teklić u 89. minuti iz kaznenog udarca.

Novak Đoković Đoković stao u obranu svog oca: ''Mi znamo što je rat, mediji su sve krivo prikazali, otac je bio u prolazu'' divider

U susjedskom derbiju, kako geografski tako i po položaju na tablici, nije se imalo što za vidjeti. Niti jedan sastav tijekom 90 minuta nije uspio stvoriti niti jednu izglednu priliku za pogodak, ali u samoj završnici domaći su ipak stigli do pogotka i to neshvatljivom pogreškom gostujućeg napadača.

Modrić, Subašić, Vrsaljko i Livaković Zadarska dica opet u akciji: Divnom gestom naši Vatreni pomogli matičnom klubu divider

Hoxha je, naime, bespotrebno u svom kaznenom prostoru srušio Banovca, a sudac Titlić je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač je bio Teklić.

Kazneni udarac možete pogledati OVDJE.

Varaždin je ovom pobjedom preskočio Slaven na ljestvici, sada je on četvrti sa 27 bodova, koliko ima i peti Slaven.

Šibenik Šibenik doveo dva nova pojačanja: Jedan je poznato HNL ime divider

Na čelu je Dinamo sa 42 boda, četiri više uz utakmicu manje od drugog Hajduka.