Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Sve na jednom mjestu

HNL: Raspored i satnica svih utakmica do kraja sezone

Hrvatski Telekom Prva liga počela je 19. srpnja.

Klubovi prve lige (GOL.hr)

Nova sezona Hrvatski Telekom Prve lige počela je 19. srpnja. Naslov prvaka brani Dinamo, a aktualna sezona posebno je zanimljiva jer će čak pet klubova, doslovno pola lige, ići na europska natjecanja u ljeto 2020. godine. Prvi i drugi će u kvalifikacije za Ligu prvaka, dok će još tri hrvatska predstavnika u kvalifikacije Europske lige.

Igra se, kao i proteklih sezona, četverokružno s ukupno 36 kola.

Prva polusezona okončana je 18. prosinca zaostalom utakmicom između Dinama i Rijeke, a prvenstvo se nastavljeno susretima 20. kola koje je odigrano od petka 31. siječnja do nedjelje 2. veljače. Velika je novost to što se od ove polusezone koristi videotehnologija (VAR).

Tko će, uz Dinamo, kao drugoplasirani iz HNL-a u kvalifikacije Lige prvaka?

Rezultati by SofaScore

1. kolo:

Osijek - Slaven Belupo 2:0
Dinamo - Lokomotiva 3:0
Rijeka - Varaždin 2:1
Gorica - Inter Zaprešić 1:1 
Hajduk - Istra 1961 2:0

2. kolo:

Inter Zaprešić - Istra 1961 0:2
Varaždin - Hajduk 0:3
Lokomotiva - Rijeka 0:1
Slaven Belupo - Dinamo 0:3
Gorica - Osijek 3:1

3. kolo:

Dinamo - Gorica 3:1
Istra 1961 - Varaždin 3:1
Rijeka - Slaven Belupo 3:1
Hajduk - Lokomotiva 3:0
Osijek - Inter Zaprešić 3:1

4. kolo:

Inter Zaprešić - Varaždin 2:2
Lokomotiva - Istra 1961 4:1
Slaven Belupo - Hajduk 2:1
Gorica - Rijeka 2:0
Osijek - Dinamo 0:0

5. kolo:

Inter Zaprešić - Dinamo 1:2
Rijeka - Osijek 1:1
Hajduk - Gorica 3:0
Istra 1961 - Slaven Belupo 2:3
Varaždin - Lokomotiva 1:1

6. kolo:

Inter Zaprešić - Lokomotiva 1:2
Slaven Belupo - Varaždin 1:1
Gorica - Istra 1961 1:1
Osijek - Hajduk 1:0
Dinamo - Rijeka 3:0

7. kolo:

Rijeka – Inter Zaprešić 1:1
Hajduk – Dinamo 1:0
Istra 1961 -  Osijek 0:0
Varaždin – Gorica 1:3
Lokomotiva – Slaven Belupo 6:1

8. kolo:

Dinamo - Istra 1961 1:0
Inter Zaprešić - Slaven Belupo 3:1
Gorica - Lokomotiva 0:0
Osijek - Varaždin 2:2
Rijeka - Hajduk 1:1

9. kolo:

Lokomotiva - Osijek 2:1
Slaven Belupo - Gorica 2:0
Varaždin - Dinamo 1:0
Hajduk - Inter Zaprešić 3:1
Istra 1961 - Rijeka 0:3

10. kolo:

Inter Zaprešić - Gorica 0:2
Slaven Belupo - Osijek 0:4
Lokomotiva - Dinamo 0:4
Varaždin - Rijeka 0:2
Istra 1961 - Hajduk 1:1

11. kolo:

Istra 1961 - Inter Zaprešić 2:2
Hajduk - Varaždin 2:0
Rijeka - Lokomotiva 1:1
Dinamo - Slaven Belupo 1:0
Osijek - Gorica 2:1

12. kolo:

Inter Zaprešić - Osijek 3:3
Gorica - Dinamo 2:4
Slaven Belupo - Rijeka 1:2
Lokomotiva - Hajduk 0:0
Varaždin - Istra 1961 1:0

13. kolo:

Varaždin - Inter Zaprešić 0:1
Istra 1961 - Lokomotiva 0:2
Hajduk - Slaven Belupo 2:0
Rijeka - Gorica 1:2
Dinamo - Osijek 1:0

14. kolo:

Dinamo - Inter Zaprešić 1:0
Osijek - Rijeka 3:2
Gorica - Hajduk 2:1
Slaven Belupo - Istra 1961 0:0
Lokomotiva - Varaždin 2:1

15. kolo:

Lokomotiva - Inter Zaprešić 3:1
Varaždin - Slaven Belupo 0:0
Istra 1961 - Gorica 2:2
Hajduk - Osijek 3:2
Rijeka - Dinamo 0:5

16. kolo:

Inter Zaprešić - Rijeka 1:4
Dinamo - Hajduk 1:1
Osijek - Istra 1961 1:0
Gorica - Varaždin 1:0
Slaven Belupo - Lokomotiva 1:0

17. kolo:

Slaven Belupo - Inter Zaprešić 3:0
Lokomotiva - Gorica 4:0
Varaždin - Osijek 1:1
Istra 1961 - Dinamo 1:2
Hajduk - Rijeka 0:4

18. kolo:

Inter Zaprešić - Hajduk 1:1
Rijeka - Istra 1961 2:0
Dinamo - Varaždin 1:0
Osijek - Lokomotiva 4:0
Gorica - Slaven Belupo 2:0

19. kolo:

Gorica - Inter Zaprešić 1:1
Osijek - Slaven Belupo 3:2
Dinamo - Lokomotiva 1:0
Rijeka - Varaždin 3:1
Hajduk - Istra 1961 2:1

20. kolo:

Inter - Istra 1961 2:0
Varaždin - Hajduk 0:3
Lokomotiva - Rijeka 2:1
Slaven Belupo - Dinamo 0:2
Gorica - Osijek 0:0

21. kolo:

Osijek - Inter Zaprešić 1:1
Dinamo - Gorica 2:0
Rijeka - Slaven Belupo 1:0
Hajduk - Lokomotiva 1:0
Istra 1961 - Varaždin 1:0

22. kolo:

Inter Zaprešić - Varaždin 1:2
Lokomotiva - Istra 1961 2:0
Slaven Belupo - Hajduk 2:1
Gorica - Rijeka 0:0
Osijek - Dinamo 1:0

23. kolo:

Dinamo - Inter Zaprešić 3:2
Rijeka - Osijek 1:0
Hajduk - Gorica 6:0
Istra 1961 - Slaven Belupo 1:1
Varaždin - Lokomotiva 0:2

24. kolo:

Inter Zaprešić - Lokomotiva 0:2
Slaven Belupo - Varaždin 0:0
Gorica - Istra 1961 3:0
Osijek - Hajduk 0:0
Dinamo - Rijeka 4:0

25. kolo:

Rijeka - Inter Zaprešić 4:1
Hajduk - Dinamo 0:2
Istra 1961 - Osijek 1:0
Varaždin - Gorica 2:2
Lokomotiva - Slaven Belupo 3:0

26. kolo:

Inter Zaprešić - Slaven Belupo 0:2
Gorica - Lokomotiva 1:3
Osijek - Varaždin 2:0
Dinamo - Istra 1961 2:0
Rijeka - Hajduk 2:0

27. kolo:

Hajduk - Inter Zaprešić 2:1
Istra 1961 - Rijeka 1:3
Varaždin - Dinamo 1:3
Lokomotiva - Osijek 0:1
Slaven Belupo - Gorica 0:0

28. kolo:

Inter Zaprešić - Gorica 0:3
Slaven Belupo - Osijek 0:0
Dinamo - Lokomotiva 0:1
Varaždin - Rijeka 0:0
Istra 1961 - Hajduk 0:1

29. kolo:

Istra 1961 - Inter Zaprešić (16. lipnja u 18:55)
Hajduk - Varaždin (16. lipnja u18:55)
Rijeka - Lokomotiva (16. lipnja u 21:05)
Dinamo - Slaven Belupo (17. lipnja u 18:55)
Osijek - Gorica (17. lipnja u 21:05)

30. kolo:

Inter Zaprešić - Osijek (20. lipnja u 18:55)
Gorica - Dinamo (20. lipnja 21:05)
Slaven Belupo - Rijeka (21. lipnja 21:05)
Lokomotiva - Hajduk (21. lipnja 21:05)
Varaždin - Istra 1961 (20. lipnja 21:05)

31. kolo:

Varaždin - Inter Zaprešić (25. lipnja u 18:55)
Istra 1961 - Lokomotiva (25. lipnja u 18:55)
Hajduk - Slaven Belupo (26. lipnja u 21:05)
Rijeka - Gorica 1:2
Dinamo - Osijek (27. lipnja u 20:00)

32. kolo:

Inter Zaprešić - Dinamo (1. srpnja u 18:55)
Osijek - Rijeka (1. srpnja u 21:05)
Gorica - Hajduk (30. lipnja u 21:05)
Slaven Belupo - Istra 1961 (30. lipnja u 18:55)
Lokomotiva - Varaždin (30. lipnja u 18:55)

33. kolo:

Lokomotiva - Inter Zaprešić (4. srpnja u 21:05)
Varaždin - Slaven Belupo (4: srpnja u 21:05)
Istra 1961 - Gorica (4. srpnja u 18:55)
Hajduk - Osijek (5. srpnja u 18:55)
Rijeka - Dinamo (5. srpnja u 21:05)

34. kolo 

Inter Zaprešić - Rijeka (11. srpnja u 18:55)
Dinamo - Hajduk (12. srpnja u 21:05)
Osijek - Istra 1961 (11. srpnja u 21:05)
Gorica - Varaždin (10. srpnja u 20:00)
Slaven Belupo (21. srpnja u 18:55)

35. kolo 

Slaven Belupo - Inter Zaprešić (17. srpnja u 20:00)
Lokomotiva - Gorica (19. srpnja u 18:55)
Varaždin - Osijek (18. srpnja u 18:55)
Istra 1961 - Dinamo (18. srpnja u 21:05)
Hajduk - Rijeka (19. srpnja u 21:05)

36. kolo 

Inter Zaprešić - Hajduk (25. srpnja u 21:00)
Rijeka - Istra 1961 (25. srpnja u 21:00)
Dinamo - Varaždin (25. srpnja u 21:00)
Osijek - Lokomotiva (25. srpnja u 21:00)
Gorica - Slaven Belupo (25. srpnja u 21:00)

Nastavi čitati