Nepromišljenost Samboleca

Golijada u Zaprešiću, Varaždin s igračem manje osvojio prvi bod

Prvi susret subotnjeg programa četvrtog kola Hrvatski Telekom Prve lige odigran je u Zaprešiću.

U sklopu četvrtog kola HNL-a Inter Zaprešić i Varaždin su odigrali 2:2 čime su gosti došli do svog prvog boda.

Zaprešićani su poveli u 14. minuti preko Antonija Boseca, a sedam minuta kasnije poravnao je Karlo Težak.

Serder Serderov dovodi Diva iz predgrađa u novo vodstvo i tom prednošću Intera otišlo se na odmor.

Prvih nekoliko minuta drugog poluvremena obilježio je Karlo Sambolec. On je odmah startu drugog dijela dobio žuti karton, potom napravio još jedan prekršaj, a zatim i još jedan u 51. minuti nakon čega mu je sudac Ivan Vučković pokazao drugi žuti odnosno crveni karton.

Bila je to velika nepromišljenost Samboleca koja ipak nije skupo stajala goste jer su se Varaždinci trgnuli i poslije svega tri minute došli do izjednačenja. Strijelac je bio Dejan Glavica.

Iako brojčano deficitarni, igrači Varaždina su u posljednjih pola sata utakmice igrali vrlo dobro, čak i stvorili nekoliko prilika za novi pogodak koji ipak nije stigao.

Samir Toplak i njegovi igrači mogu žaliti, za Inter je ovo bila idealna prilika da se dočepaju prve ovosezonske pobjede, ali s igračem više bili su previše jalovi i na koncu se moraju zadovoljiti s jednim bodom.

Strašan start Cityja: Petardom u Londonu krenuli u obranu naslova Slavlje Cityja (Foto: AFP)