Povela već u 9. minuti

Rijeka se velikom pobjedom vratila na treće mjesto HNL-a

U susretu 25. kola Hrvatski Telekom Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke su pobijedili Inter s 4-1 (2-0) i vratili se na treće mjesto ljestvice.

Rijeka je povela već u 9. minuti kada je Mirko Antonio Čolak udarcem glavom prebacio vratara Freliha. Na 2-0 povećao je u 41. minuti Ivan Lepinjica koji je nakon kornera u skoku bio najviši i pogodio ispred neodlučnog Freliha.

U 58. minuti Pavičić je pogodio gredu, a dvije minute kasnije VAR je zbog zaleđa poništio gol Čolaka, koji je u 63. minuti zatresao vratnicu. U 66. minuti Rijeka ipak dolazi do trećeg gola, a strijelac je Nino Galović, kome je to bio prvijenac u riječkom dresu.

U 70. minuti Ivan Mamut smanjuje na 1-3 nakon što je pobjegao riječkoj obrani i svladao vratara Pandura. Šest minuta prije kraja Robert Murić udarcem s 16 metara povećava na 4-1.

gol expired Lokomotiva razbila Belupo i upisala četvrtu pobjedu zaredom divider

Rijeka je treća s 44 boda, bodom više od Lokomotive, dok je Inter ostao osmi s 17 bodova.

Dvoboj se igrao na stadionu Rujevica, a sudio je Vučković.

Strijelci: 1-0 Čolak (9), 2-0 Lepinjica (41), 3-0 Galović (66), 3-1 Mamut (70), 4-1 Murić (84)