Tragikomičan prvi pogodak

Dramatičan rasplet u Varaždinu: Domaćini prosuli 2:0, Gorica iz penala u 96. do boda!

Pretposljednja utakmica 25. kola Hrvatski Telekom Prve lige odigrana je u baroknom gradu.

U pretposljednjoj utakmici 25. kola HNL-a Varaždin i Gorica su odigrali 2:2.

Domaćini su poveli u 31. minuti i to jednim od najneobičnijih golova sezone. Naime, igrač gostiju Dario Čanađija je s 20 metara vraćao loptu svom vrataru Kahlini, a ovaj ju je na opće iznenađenje pustio da uđe u gol. Samo tri minute kasnije novi šok za Goricu - Leon Benko je oduzeo loptu i prizemnim udarcem od vratnice svladao Kahlinu.

Gorica je smanjila u 65. minuti pogotkom Kristijana Lovrića, koji je preciznim i jakim udarcem glavom s desetak metara pogodio sami kut vrata domaćina.

I kad se očekivao kraj, u 94. minuti je sudac Batinić je svirao kazneni udarac zbog prekršaja u šesnaestercu, a s bijele-točke je precizan bio Lovrić za konačnih 2:2.

Varaždin je s 17 bodova na začelju zajedno s Interom (17), a Gorica je ostala šesta (35).