Gol i asistencija Tolića

Lokomotiva s(p)retno u završnici u gostima pobijedila Istru

Pretposljednja utakmica 13. kola Hrvatski Telekom Prve lige odigrana je na stadionu Aldo Drosina.

U sklopu 13. kola HNL-a u Puli su snage odmjerile Istra 1961 i Lokomotiva, a završilo je 0:2.

Oba pogotka postignuta su u posljednjim minutama. Marko Tolić je u 86. minuti uz dosta sreće (lopta mu se prvo odbila na šut, a potom i od igrača domaćih prije nego li je završila u mreži) pogodio za vodstvo Lokomotive, a potom je u drugoj minuti sudačke nadoknade Tolić upisao i asistenciju - izveo je slobodan udarac s lijeve strane, a u šesnaestercu Puljana natrčao je Indrit Tuci i neobranjivo pogodio.

S ova tri boda Lokomotiva se vratila na peto mjesto koje joj je subotnjim trijumfom u Rijeci privremeno bila uzela Gorica.

Što se Puljana tiče, oni ostaju u opasnoj zoni, bodovno poravnati s Varaždinom i Slaven Belupom te jedan bod iza zaprešićkog Intera.

U idućem kolu Istra 1961 ide u goste Slaven Belupu dok će Lokomotiva ugostiti Varaždin.