kastrati presudio gostima

Lokomotiva priredila Rijeci neugodan početak proljetnog dijela sezone

Rijeka je porazom krenula u proljetni dio sezone.

U utakmici 20. kola Prve HNL nogometaši Lokomotive pobijedili su u Kranjčevićevoj Rijeku s 2-1 (1-0).

Lokomotiva je na startu proljetnog dijela došla do zaslužene pobjede nad trećeplasiranom Rijekom, koju su poraza koštale pogreške u obrani.

Klubovi prve lige (GOL.hr) HNL: Raspored i satnica svih utakmica do kraja sezone divider

Lokomotiva je bila bolja u prvom dijelu i povela je u zadnjim sekundama pogotkom Lirima Kastratija nakon protunapada i dodavanja Dina Halilovića. Kastrati je u 72. minuti došao i do drugoga gola, nakon što je Kosovar u brzoj kontri prošao i vratara Rijeke i lako zabio za 2-0.

U 86. minuti Rijeka je smanjila pomalo čudnim golom Momčila Raspopovića, čiji je ubačaj iskosa s desne strane završio u mreži pored neodlučnog vratara Grbića i stopera Kolingera.

gol expired Odigrana prva utakmica s VAR-om u povijesti HNL-a divider

Rijeka je ostala treća s 34 boda, a Lokomotiva se probila na peto mjesto s 31 bodom.

Dvoboj se igrao na stadionu u Kranjčevićevoj, a sudio je Batinić.

Strijelci: 1-0 Kastrati (45+1), 2-0 Kastrati (72), 2-1 Raspopović (86)