Podjela bodova u Puli

Neuništivi Krstanović opet zabio i ušao u TOP 5 svih vremena u HNL-u

24. kolo Hrvatski Telekom Prve lige zaključeno je dvobojem u Puli.

U posljednjoj utakmici 24. kola HNL-a Istra 1961 i Slaven Belupo u Puli su odigrali 1:1.

Već u četvrtoj minuti domaćini su poveli, strijelac je bio španjolski stoper Rafa Paez.

Gosti do izjednačenja stižu u 33. minuti preko Ivana Krstanovića koji je tako bio strijelac drugo kolo zaredom (u prošlom je postigao pobjednički pogodak Hajduku).

Krstanoviću je ovaj pogodak kojeg je postigao Istri ukupno 98. u HNL-u čime se na vječnoj ljestvici strijelaca na petom mjestu izjednačio s Tomislavom Ercegom.

Ispred Krstanovića i Ercega su još Davor Vugrinec (146), Igor Cvitanović (126), Joško Popović (111) i Miljenko Mumlek (107).

Priliku za poboljšanje svog učinka Krstanović neće imati u idućem kolu kada u Koprivnicu stiže Varaždin, jer je protiv Istre dobio akumulirani treći karton i propustit će taj susret. Ovaj 37-godišnji napadač ponovno će na travnjake u 25. kolu, na gostovanju Farmaceuta kod Lokomotive u Kranjčevićevoj.