uvjerljivi riječani

Visoka pobjeda u gostima: Rijeka razbila Inter i prekinula krizu

Rijeka je slavila nakon tri uzastopna poraza.

U zadnjoj utakmici 16. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Rijeke slavili protiv Intera s 4:1 (4:0) i popeli se na četvrto mjesto ljestvice.

Rijeka je nakon katastrofalnog poraza od Dinama (0:5) na Rujevici u Zaprešiću napravila gotovo identičnu stvar nogometašima Intera jer su već nakon 32 minute igre Riječani vodili s 4:0.

Rijeka je povela već u 6. minuti kada je brzi protunapad realizirao Franko Andrijašević, a u 23. minuti Mirko Antonio Čolak izbija sam ispred vratara i lobom pogađa za 2:0 za goste.

gol expired Legenda koja je Mandži dala nadimak za GOL.hr: ''Znate priču kad je Ronaldo izgubio pa su mu se svi smijali? divider

Samo četiri minute kasnije nakon dodavanja Murića napadač Rijeke Čolak postiže i drugi gol na utakmici, a kalvariju gostiju nastavio je Alexander Gorgon u 32. minuti za 4:0. U 90. minuti Nikola Soldo je postigao utješni gol za Inter.

Vodi Dinamo s 35 bodova, Rijeka je četvrta s 25, a Inter predzadnji s

Strijelci: 0:1 Andrijašević (6), 0:2 Čolak (23), 0:3 Čolak (27), 0:4 Gorgon (32), 1:4 Soldo

Susret se igrao na ŠRC Zaprešić, a sudio je Pejin.