gorica se izvukla

Rijeka ostala bez pobjede: Zabili u sudačkoj nadoknadi, VAR poništio gol

Antonio Čolak ipak nije Maradona, njegovu Božju ruku spriječio je VAR.

Nogometaši Gorice i Rijeke u posljednjoj su utakmici 22. kola Prve HNL igrali 0:0 (0:0).

Rijeka je u sudačkoj nadoknadi zabila pogodak za 1:0, ali ipak ga je poništio VAR. Činilo se da je Antonio Čolak glavom pogodio za pobjedu, ali nakon pregleda snimke sudac Fran Jović ustanovio je da je napadač Rijeke igrao rukom, a ne glavom.

Nenad Bjelica Pogledajte kako je ljutiti Bjelica izjurio s press konferencije: Odbio odgovarati na novinarska pitanja divider

Tijekom utakmice obje su momčadi pogađale vratnice - Čolak u 23. minuti za Rijeku, a Kristijan Lovrić u 50. minuti iz slobodnjaka za Goricu.

Četvrta Rijeka se ovim bodom izjednačila s trećim Osijekom koji je ranije u nedjelju svladao Dinamo s 1:0, oba sastava imaju po 38 bodova, dok je Gorica šesta s 31 bodom, tri manje od pete Lokomotive.

Na vrhu je Dinamo sa 53 boda, drugi Hajduk ima 41.