Skupine Lige prvaka izvučene su na ždrijebu u  Monte Carlu, koji nam je donio nekoliko pravih derbija. Kao što je davno najavljeno, novi su termini odigravanja utakmica. Nema više onog standardnog u 20:45 (uz poneku iznimku kada su domaćini turski, ukrajinski ili ruski klubovi pa bi se igralo od 18:00) već su satnice 18:55 i 21:00.

Prva dva iz svake skupine prolaze u osminu finala, trećeplasirani nastavljaju u šesnaestini finala Europske lige, dok posljednji završava euro-sezonu.

Anketa

Tko je po vama prvi favorit za osvajanje Lige prvaka?

  • glasova
  • glasova
  • glasova
  • glasova
  • glasova
  • glasova
  • glasova
  • glasova

Pogledaj sve ankete

Kompletni raspored grupne faze Lige prvaka:

Skupina A

1. kolo
Club Brugge - Borussia Dortmund 0:1
Monaco - Atletico Madrid 1:2

2. kolo
Atletico Madrid - Club Brugge 3:1
Borussia Dortmund - Monaco 3:0

3. kolo
Club Brugge - Monaco 1:1
Borussia Dortmund - Monaco 4:0

4. kolo
Monaco - Club Brugge 0:4
Atletico Madrid - Borussia Dortmund 2:0

5. kolo
Atletico Madrid - Monaco 2:0
Borussia Dortmund - Club Brugge 0:0

6. kolo
11.12. u 21:00 Club Brugge - Atletico Madrid
11.12. u 21:00 Monaco - Borussia Dortmund

Skupina B

1. kolo
Barcelona - PSV 4:0
Inter - Tottenham 2:1

2. kolo
Tottenham - Barcelona 2:4
PSV - Inter 1:2

3. kolo
PSV - Tottenham 2:2
Barcelona - Inter 2:0

4. kolo
Tottenham - PSV 2:1
Inter - Barcelona 1:1

5. kolo
PSV - Barcelona 1:2
Tottenham - Inter 1:0

6. kolo
11.12. u 21:00 Barcelona - Tottenham
11.12. u 21:00 Inter - PSV

Skupina C

1. kolo
Liverpool - PSG 3:2
Crvena zvezda - Napoli 0:0

2. kolo
PSG - Crvena zvezda 6:1
Napoli - Liverpool 1:0

3. kolo
PSG - Napoli 2:2
Liverpool - Crvena zvezda 4:0

4. kolo
Crvena zvezda - Liverpool 2:0
Napoli - PSG 1:1

5. kolo
PSG - Liverpool 2:1
Napoli - Crvena zvezda 3:1

6. kolo
11.12. u 21:00 Liverpool - Napoli
11.12. u 21:00 Crvena zvezda - PSG

Skupina D

1. kolo
Galatasaray - Lokomotiv Moskva 3:0
Schalke - Porto 1:1

2. kolo
Lokomotiv Moskva - Schalke 0:1
Porto - Galatasaray 1:0

3. kolo
Lokomotiv Moskva - Porto 1:3
Galatasaray - Schalke 0:0

4. kolo
Porto - Lokomotiv Moskva 4:1
Schalke - Galatasaray 2:0

5. kolo
Lokomotiv Moskva - Galatasaray 2:0
Porto - Schalke 3:1

6. kolo
11.12. u 18:55 Galatasaray - Porto
11.12. u 21:00 Schalke - Lokomotiv Moskva

Skupina E

1. kolo
Ajax - AEK Atena 3:0
Benfica - Bayern 0:2

2. kolo
Bayern - Ajax 1:1
AEK Atena - Benfica 2:3

3. kolo
AEK Atena - Bayern 0:2
Ajax - Benfica 1:0

4. kolo
Bayern - AEK Atena 2:0
Benfica - Ajax 1:1

5. kolo
AEK Atena - Ajax 0:2
Bayern - Benfica 5:1

6. kolo
12.12. u 21:00 Ajax - Bayern
12.12. u 21:00 Benfica - AEK Atena

Skupina F

1. kolo
Šahtar - Hoffenheim 2:2
Manchester City - Lyon 1:2

2. kolo
Hoffenheim - Manchester City 1:2
Lyon - Šahtar 2:2

3. kolo
Hoffenheim - Lyon 3:3
Šahtar - Manchester City 0:3

4. kolo
Lyon - Hoffenheim 2:2
Manchester City - Šahtar 6:0

5. kolo
Hoffenheim - Šahtar 2:3
Lyon - Manchester City 2:2

6. kolo
12.12. u 21:00 Šahtar - Lyon
12.12. u 21:00 Manchester City - Hoffenheim

Skupina G

1. kolo
Real Madrid - Roma 3:0
Viktoria Plzen - CSKA Moskva 2:2

2. kolo
CSKA Moskva - Real Madrid 1:0
Roma - Viktoria Plzen 5:0

3. kolo
Roma - CSKA Moskva 3:0
Real Madrid - Viktoria Plzen 2:1

4. kolo
CSKA Moskva - Roma 1:2
Viktoria Plzen - Real Madrid 0:5

5. kolo
CSKA Moskva - Viktoria Plzen 1:2
Roma - Real Madrid 0:2

6. kolo
12.12. u 18:55 Real Madrid - CSKA Moskva
12.12. u 18:55  Viktoria Plzen - Roma

Skupina H

1. kolo
Young Boys - Manchester United 0:3
Valencia - Juventus 0:2

2. kolo
Juventus - Young Boys 3:0
Manchester United - Valencia 0:0

3. kolo
Young Boys - Valencia 1:1
Manchester United - Juventus 0:1

4. kolo
Valencia - Young Boys 3:1
Juventus - Manchester United 1:2

5. kolo
Manchester United - Young Boys 1:0
Juventus - Valencia 1:0

6. kolo
12.12. u 21:00 Young Boys - Juventus
12.12. u 21:00 Valencia - Manchester United

Gledajte UEFA Ligu prvaka bez mjesečne naknade do 31.10., samo na A1 TV-u.