Pobjede favorita

City u dramatičnoj završnici do preokreta, hat-trick čudesnog Dybale

U drugom kolu skupine F Lige prvaka Hoffenheim je u utorak na domaćem terenu protiv favoriziranog Manchester Cityja izgubio s 1-2.

Slavlje Cityja (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Hoffenheim je poveo već u prvoj minuti pogotkom Ishaka Belfodila. No, Manchester City je brzo odgovorio, Sergio Agüero u 8. minuti pogađa za 1-1. Pobjedu Cityju donio je David Silva u 87. minuti.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić igrao je od 54. minute za Hoffenheim.

U skupini H talijanski prvak Juventus je, bez kažnjenog Cristiana Ronalda, kod kuće svladao švicarski Young Boys s 3-0, te ima maksimalni učinak. Trostruki strijelac bio je Paulo Dybala (5, 33, 69).

Treći gol pao je u 69. minuti. Mario Mandžukić je ubacio na drugu stativu, a Cuadrado je loptu proslijedio do Dybale koji lakoćom trese mrežu. Mandžukić je izašao iz igre u 78. minuti.

Ronaldo je morao odraditi utakmicu kazne zbog isključenja u prvom kolu, kada je Juve na gostovanju pobijedio Valenciju s 2-0.

Gledajte UEFA Ligu prvaka samo na A1 TV-u.