Bayern napokon na vrhu

Xavi Alonso brutalno prizemljio hit momčad Bundeslige: Apotekari ih ispratili s pet golova u mreži

Nedjeljnim susretima kompletirano je 13. kolo Bundeslige.

Union Berlin, najveće iznenađenje dosadašnjeg dijela sezone u Njemačkoj, doživio je u nedjelju popodne u Leverkusenu katastrofalan poraz od čak 5:0, te je nakon 13. kola prepustio tron lidera Bundeslige minhenskom Bayernu.

Roger Milla i Rene Higuita Na naredbu predsjednika države vratio se u reprezentaciju, a onda s 38 godina postao senzacija i legenda svjetskih prvenstava divider

Nakon slabog prvog poluvremena, Bayer Leverkusen Xabija Alonsa razbio je obranu Union Berlina, najbolju u njemačkoj ligi uoči susreta, postigavši pet golova u razmaku od pola sata preko Roberta Andricha (46), Moussa Diabyja (56, 58.), Adama Hlozeka (68) i Mitchela Bakkera (76).

gol expired Liverpool odnosi tri boda iz Londona, Perišić dvaput zatresao okvir gola: Emery uspješno debitirao pobjedom protiv Uniteda divider

Leverkusen je iskoristio priliku za izlazak iz opasnee zone i popeo se na 14. mjesto s 12 bodova.

Freiburg preskočio Union Berlin

SC Freiburg se probio do drugog mjesta u njemačkoj Bundesligi svladavši kod kuće Koln s 2:0 u 13. kolu.

Freiburg je do pobjede došao zahvaljujući Austrijancu Michaelu Gregoritschu s pogotkom i asistencijom. U 53. minuti asistirao je Jeong Woo-yeongu, da bi u 64. i sam zabio.

gol expired Sjajne hrvatske rukometašice srušile jaku Mađarsku na Europskom prvenstvu divider

Nikola Soldo je odigrao cijeli susret za Koeln.

Freiburg zaostaje bod za liderom Bayern Münchenom, a preskočio je na drugom mjestu Union Berlin nakon 5:0 poraza kod Bayer Leverkusena.