Šteta

Liverpool odnosi tri boda iz Londona, Perišić dvaput zatresao okvir gola: Emery uspješno debitirao pobjedom protiv Uniteda

Odigrani su susreti nedjeljnog programa 14. kola engleske Premier lige.

Nogometaši Liverpoola savladali su u gostima ekipu Tottenhama 1:2 u utakmici 14. kola engleske Premier lige.

gol expired Sjajne hrvatske rukometašice srušile jaku Mađarsku na Europskom prvenstvu divider

Mohamed Salah doveo je goste u vodstvo u 11. minuti, a egipatski napadač postigao je svoj drugi pogodak na utakmici u 40. minuti, nakon velike greške igrača Tottenhama Erica Diera.

Rezultat je u 70. minuti smanjio Harry Kane nakon asistencije Šveđanina Dejana Kuluševskog.

Holger Rune Tjedan iz snova nove teniske zvijezde: 19-godišnji Danac svladao Đokovića i osvojio prvi masters! divider

Ivan Perišić je odigrao cijeli susret za domaćine, a čak je dvaput zatresao okvir gola, prvi put glavom u 15. minuti susreta, a zatim i u 50. minuti.

Tottenham zauzima četvrto mjesto Premier lige sa 26 bodova, osam manje od lidera Arsenala, dok je Liverpool prekinuo niz od dva uzastopna poraza i sada je na osmom mjestu sa 19 bodova.

Manchester United nemoćan protiv razigrane Ville

Nogometaši Aston Ville pobijedili su na svom terenu Manchester United 3:1 u utakmici 15. kola engleske Premier lige.

Aston Villa je povela u sedmoj minuti golom Leona Baileya, a četiri minute kasnije Lucas Digne udvostručio je prednost iz slobodnog udarca. U 45. minuti autogol je postigao igrač Aston Ville Jacob Ramsey, koji se iskupio i u 49. minuti zatresao mrežu Manchester Uniteda za konačan rezultat.

Dinamo - Šibenik Modri lako protiv Šibenika: Apsolutna kontrola utakmice od samog početka, Šibenik pao na pretposljednje mjesto divider

Trener Unai Emery tako je krenuo pobjedom na klupi momčadi iz Birminghama, a Aston Villa je pobijedila Manchester United na Villa Parku u Premier ligi prvi put nakon 1995. godine.

gol expired Rijeka s igračem više iznenadila Varaždin i skočila na sedmo mjesto HNL-a divider

Villa je ostvarila četvrtu pobjedu u prvenstvu i zauzima 13. mjesto na tablici sa 15 bodova, a United je doživio četvrti poraz i peti je na ljestvici s 23 boda.