Heung Min-Son

Najčitanije

Prati nas na Instagramu!
Prije točno 17 godina, 16. listopada 2004. godine, tada 17-godišnji Lionel Messi ušao je u 83. minuti u utakmici između Barcelone i Espanyola. Tadašnji trener Frank Rijkaard dao mu je priliku te je zamijenio strijelca jedinoga i pobjedničkog pogotka na utakmici, portugalskog Brazilca Deca, s brojem 30 na leđima. Desetak minuta bilo mu je dovoljno da pokaže svijetu svoju igračku magiju, a nogomet nakon tog trenutka više nikad nije bio isti 🐐 #lionelmessi #leomessi #messi #goat #fcbarcelona #barca #barça #laliga #mesqueunclub #frankrijkaard #deco #nogomet #dogodilosenadanašnjidan #dogodilose #golhr
Spektakularna utakmica na Rujevici! Rijeka je na poluvremenu vodila 3:0, Dinamo se u nastavku vratio i došao do 3:3. Vaše mišljenje o utakmici? ✍ #rijeka #dinamo #hnl #hrvatska  #nogomet #golhr
Carlos, Jens Nowotny i Ognjen Vukojević na predstavljanju Dinamova kalendara 2007. 😍 #carlos #jensnowotny #nowotny #ognjenvukojevic #vukojevic #ogi #dinamo #dinamozagreb #nogomet #golhr Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
[Kako je Ronaldo promijenio Benzeminu karijeru]
🗣Jorge Valdano: "Kad je upoznao Ronalda, prihvatio je puno profesionalniji pristup svojoj karijeri, no nije uvijek bio takav. Jednog dana Cristiano ga je posjeo kraj sebe i rekao mu 'Dečko, ovo što pokazuješ nije dovoljno za Real Madrid', a Karim ga je poslušao. Jake ličnosti se poslije takvog saveza promjene nabolje, a slabije podviju rep i propadnu. Benzema je ispao ovo prvo. Čak ga je i Ronaldov odlazak nešto naučio jer ga je natjerao da postane vođa u svlačionici." 🤝 #cristianoronaldo #cr7 #karimbenzema #benzema #jorgevaldano #realmadrid #nogomet #golhr Foto: MIGUEL RIOPA / AFP