Dramatična završnica

Rusi su bili nadomak senzaciji, ali Španjolska se spasila u posljednjoj sekundi: Pogodili su okvir vrata

Španjolska rukometna reprezentacija zadržala je stopostotni učinak na Europskom prvenstvu.

Španjolska muška rukometna reprezentacija zadržala je stopostotni učinak na ovogodišnjem Europskom prvenstvu i nakon susreta 2. kola skupine II drugog kruga u Bratislavi, branitelji naslova su u dramatičnoj završnici svladali Ruse sa 26-25 (12-11).

Rusija je sredinom drugog poluvremena vodila sa 22-18, no Španjolska se uspjela vratiti u igru, a golom Marcela Casada pet minuta prije kraja povela sa 26-25.

gol expired Danska je favorit za zlato, ali nije najveći problem: "Sa strepnjom čekamo rezultate PCR testiranja" divider

Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao, a najveću priliku za spašavanje boda za Rusiju propustio je Soroka koji je u posljednjoj sekundi pogodio vratnicu iz sedmerca.

Casado je sa sedam golova bio najbolji strijelac Španjolske, dok je Dmitrij Santalov postigao šest pogodaka za Rusiju.

gol expired Horvat napravio tri promjene za Dansku: Debitira golman koji je igrao za Austriju divider

Španjolska je ovom pobjedom stigla nadomak plasmana u polufinale, ima šest bodova, četiri više od Norveške, Švedske, Njemačke i Rusije, a u skupini je još Poljska koja je bez bodova.

Kasnije u petak još igraju Poljska - Švedska i Njemačka - Norveška.