Otkrio Ameriku

Sudac priznao veliku pogrešku u korist Reala u finalu Lige prvaka: Atletico ironično odgovorio i pokrenuo lavinu

Engleski sudac Mark Clattenburg priznao je da je Realov gol u finalu Lige prvaka 2016. protiv Atletica postignut iz zaleđa…

Atletico je 2016. u sudaru s gradskim rivalom Realom na San Siru izgubio drugo finale Lige prvaka u tri godine.

Ukupno je to bio treći poraz Atletica u finalima najelitnijeg UEFA-ina klupskog natjecanja. Godine 1974. izgubio je od Bayerna u finalu Kupa prvaka.

gol expired Jedan je od najvećih svih vremena, no ovako mizeran učinak na Mundijalu kao Messi nema nitko divider

U 120 minuta bilo je 1:1. Real je slavio nakon izvođenja jedanaesteraca. Nakon utakmice ostali su dugački repovi.

Rojiblanosi imali su puno prigovara na suđenje. Bio je nekoliko spornih situacija, a najveću pogrešku suci su napravili kada su priznali vodeći gol Realu, koji je Sergio Ramos postigao iz zaleđa.

Četiri godine poslije to je napokon priznao i glavni sudac utakmice Mark Clattenburg.

„Real je otišao na poluvrijeme s vodstvom 1:0., no bilo je zaleđe. To smo shvatili na poluvremenu. Bila je teška situacija, a moj pomoćnik napravio je pogrešku“, priznao je Clattenburg za engleske medije.

Florentino Perez (Foto: AFP) Najveća tajna novog stadiona Real Madrida: Velebno zdanje imat će poseban sistem za rad tvornice novca divider

Atletico se oglasio na službenom Twitter profilu s kratkom porukom. Postavio je samo ironični emoticon koji je pokrenuo lavinu komentara. Kao, Clattenburg je otkrio Ameriku. Malo to vrijedi Atleticu i njegovim navijačima.