rakitić opet na klupi

Novi kiks Barcelone: Prosuli bodove protiv Osasune, nije pomogao ni prvijenac Barcina wunderkinda

Barcelona je već drugi put ove sezone prosula bodove.

Utučeni igrači Barcelone (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Barcelona je u trećem kolu španjolske Primere odigrala 2:2 na gostovanju kod Osasune. Branitelj naslova tako nakon tri kola ima pobjedu, remi i poraz.

Osasuna je povela u 7. minuti golom Torresa, a s tim se rezultatom otišlo na odmor. Barcelona u prvom poluvremenu nije nijednom zapucala u okvir gola Osasune.

Katalonci su u nastavku ipak zaigrali bolje i došli do preokreta. Barcino čudo od djeteta, 16-godišnji Ansu Fati zabio je u 51. minuti prvijenac za 1:1. Fati je tako postao najmlađi strijelac u povijesti Barcelone kad je u pitanju španjolsko prvenstvo. Smijenio je Bojana Krkića, koji je dosad bio najmlađi strijelac Barce u Primeri.

Preokret je dovršio Arthur u 64. minuti. Međutim, u 81. minuti je Torres drugim golom iz penala postavio konačnih 2:2.

Ivan Rakitić je cijelu utakmicu proveo na klupi.