"apsolutni umjetnik"

Potez vratara Šahtara postao predmet sprdnje: "Jedan od najnepotrebnijih penala u nogometnoj povijesti"

Potez vratara Pjatova, kojim je skrivio jedanaesterac nakon kojeg je Dinamo poveo 2:1 u Harkivu, postao je predmet sprdnje na društvenim mrežama.

Dinamo je na gostovanju kod Šahtara osvojio vrlo vrijedan bod, a mogao je i sva tri s obzirom na to da je u 60. minuti poveo 2:1. Brazilac Dodo ušao je u igru u 66. minuti i devet minuta kasnije postigao pogodak za konačnih 2:2.

Jeste li zadovoljni bodom Dinama kod Šahtara?

Ukupno glasova:

Šahtar je poveo u 16. minuti preko Konopljanke, Dani Olmo izjednačio je u 25. minuti za Dinamo, a onda se u 58. minuti dogodio jedan od najzanimljivijih trenutaka u utakmici. Dosuđen je jedanaesterac za Dinamo, i to nakon prekršaja vratara Pjatova na napadaču Gavranoviću, prema kojem lopta uopće nije išla.

gol expired Srna Ukrajincima objasnio što ih sad čeka: ''Možemo biti sretni što je završilo 2:2'' divider

Prvi vratar ukrajinske reprezentacije uhvatio je napadača Dinama jednim MMA zahvatom te ga rukom i nogama oborio na travnjak. Taj potez postao je planetarno popularan u vrlo kratkom roku, a većina je potez Pjatova brutalno ismijala.

"Pjatov je apsolutni umjetnik."

"Zanimljiv prekršaj Pjatova", sarkastično je prokomentirao austrijski Sky.

gol expired Olmo i Oršić letjeli, obrana curila: Dinamo ima za čim žaliti, ali stigao je pred vrata raja divider

"Koji je vrag Pjatov napravio?"

"Pjatov je imbecil kojeg bi trebalo ostaviti na klupi do kraja sezone."

"Pjatov je skrivio jedan od najnepotrebnijih jedanaesteraca u nogometnoj povijesti."

gol expired Ponosni Bjelica svjestan veličanstvene prilike za Dinamo: ''Imamo utakmicu u Zagrebu...'' divider

"WWE zove Pjatova kako mi se čini."

To su samo neki od bezbroj posprdnih komentara upućenih prema vrataru Šahtara, koji je zaista napravio jedan od najluđih i teško objašnjivih prekršaja u vlastitom šesnaestercu.

gol expired Dinamo pobjedom protiv Šahtara na Maksimiru gotovo sigurno osigurava osminu finala Lige prvaka! divider