Žali zbog Dortmunda

Ramos je odigrao herojski, ali je i ove godine nakon polufinala bio u suzama...

Za igrače Reala možda bi bilo bolje da se nisu približili preokretu.

Pogocima Borussiji u završnici uzvrata polufinala Lige prvaka, u kojem su slavili 2:0, doživjeli su veliki emotivni uzlet, a par minuta kasnije i pad. U finale ipak idu Nijemci.

Strijelac drugog pogotka Sergio Ramos bio je jedan od najpožrtvovnijih Realovaca na terenu kojeg je napustio u suzama.

"Tako mi je teško i žao... Da smo barem ovako igrali u Dortmundu. Imali smo svoje šanse u prvom poluvremenu, ali smo ih prokockali. No, ponekad moraš izgubiti, to je nogomet", rekao je Realov branič, koji je lani bio jedan od tragičara ispadanja Kraljevskog kluba u istoj fazi natjecanja.

Podsjetimo, Ramos je u raspucavanju jedanaesteraca poslao loptu visoko iznad gola, poslije čega je bio tema brojnih viceva na društvenim mrežama...