Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
Uvjerljiva pobjeda

VIDEO Argentinci "peticom" najavili pohod na Katar: Poigravali se s protivnikom, zabio i Messi

Argentina protiv Saudijske Arabije igra u 1. kolu grupne faze Svjetskog prvenstva.

Lionel Messi (Foto: Afp)

Argentinska nogometna reprezentacija u pripremnoj je prijateljskoj utakmici pred nastup na Svjetskom prvenstvu u Katru (20. studenoga - 18. prosinca) u Abu Dhabiju svladala Ujedinjene Arapske Emirate s 5:0 (4:0).

Argentinci su sjajno odigrali prvo poluvrijeme tijekom kojega su postigli četiri gola, a strijelci su bili Julian Alvarez (17), Angel Di María (25, 36) i Lionel Messi (44), no u nastavku su ipak malo popustili, a konačni rezultat postavio je Joaquin Correa (60).

Sjajnu akciju Argentine koju je Messi okrunio pogotkom možete vidjeti OVDJE.

Argentina će svoj nastup na SP-u otvoriti 22. studenoga protiv Saudijske Arabije, koja je ranije u srijedu izgubila od Hrvatske s 0:1, a u skupini C suparnici će joj još biti Meksiko 26. studenoga i Poljska 30. studenoga.