u zadnjim sekundama

Razočaranje na pripremama za rukometni EURO: Hrvatska remizirala s BiH

Hrvatska će igrati još jednu pripremnu utakmicu prije puta u Austriju.

Hrvatska rukometna reprezentacija remizirala je u protiv Bosne i Hercegovine u drugoj utakmici Croatia Cupa. Bila je to prva generalka izabranika Lina Červara za predstojeće Europsko prvenstvo u rukometu (9. - 26. siječnja).

Hrvatska je u nakon prvih 30 minuta imala gol prednosti, a činilo se da će Kauboji slaviti kada su u posljednjih 10 minuta pobjegli na +4.

Međutim, BiH se vratila serijom 3:0, a u posljednjim sekundama Senjamin Burić zabio je za konačnih 33:33.

Rukometni Euro 2. faza - skupine Rukomet Euro 2020: Hrvatska osvojila srebro, svi rezultati na jednom mjestu divider

Kod Hrvatske istaknuo se Igor Karačić sa sedam golova, a Luka Stepančić i Luka Cindrić zabili su po četiri pogotka. Momčad Bosne i Hercegovine predvodio je Marko Panić sa deset golova.

Hrvatska će u nedjelju igrati protiv Katara (16.50 sati), koji je u petak svladao Bosnu i Hercegovinu s 30:27.

gol expired Francuska pokazala mišiće: Karabatić i društvo pregazili Srbiju, bili blizu rekorda divider

U prvom krugu EP-a, koje se održava od 9. do 26. siječnja, Hrvatska će igrati u Grazu s Crnom Gorom, Bjelorusijom i Srbijom.

Hrvatska: Šego 3 obrane, Ašanin dvije obrane, Karačić 7, Stepančić 4, Cindrić 4, Horvat 3, Musa 3, Ravnić 3, Šipić 3, Martinović 2, Mandić 2, Mamić 1, Šarac 1

BiH: Burić 11 obrana, Panić 10, Karačić 5, Terzić 4, Ovčina 3, Haseljić 3, Vranješ 3, Burić 2, Prce 2, Vegar 1

gol expired Modrić zabio u pobjedi Reala: Kraljevski klub privremeno preskočio Barcelonu divider