luka na pravom mjestu

Modrić zabio u pobjedi Reala: Kraljevski klub privremeno preskočio Barcelonu

Kapetan Vatrenih stavio je točknu na i u pobjedi Reala.

Real Madrid je u 19. kolu Primere s 3:0 slavio kod Getafea, a pogodak za konačan rezultat postigao je Luka Modrić u sudačkoj nadoknadi.

Kapetan Vatrenih bio je na pravom mjestu u pravo vrijeme - pridodao se napadu u kontri i u praznu mrežu pospremio dodavanje Federica Valverdea. Modriću je to treći prvenstveni gol ove sezone, a ima i pet asistencija.

Neočekivani heroj kod prva dva Realova gola bio je stoper Raphael Varane. Francuz je u 36. minuti visoko skočio u duelu s vratarom Davidom Soriom, koji je odbio loptu u vlastitu mrežu. U 53. minuti Varane je glavom u mrežu pospremio centaršut Tonija Kroosa.

Real je ovom pobjedom privremeno preskočio Barcelonu, koja u 21:00 igra gradski derbi s Espanyolom. Real ima 40 bodova, jedan bod više od Barce.