hrvatski protivnici na euru

Francuska pokazala mišiće: Karabatić i društvo pregazili Srbiju, bili blizu rekorda

Francuzi su u Metzu pokazali snagu protiv protivnika Kauboja na Euru.

Francuska je s uvjerljivih 40:26 pobijedila Srbiju u pripremnoj utakmici za Europsko prvenstvo u rukometu koje počinje u četvrtak 9. siječnja.

Srbija će biti protivnik Hrvatske u skupini A, dok je Francuska smještena u skupinu D s Portugalom, Norveškom i Bosnom i Hercegovinom.

Francuzi su krenuli žestoko i brzo došli do velike prednosti. Luc Abalo zabio je 6/6 šuteva u prvom poluvremenu, koje je završilo rezultatom 22:13.

Rukometni Euro 2. faza - skupine Rukomet Euro 2020: Hrvatska osvojila srebro, svi rezultati na jednom mjestu divider

Izborniku Didieru Dinartu to je omogućilo testiranje različitih opcija u nastavku, ali prednost Francuske nastavila je rasti.

Srbija je tek u završnici ublažila poraz i spriječila Francuze da na njima postave vlastiti rekord za najviše golova u reprezentativnoj utakmici - najefikasnija izvedba ostala je ona protiv Litve 2016., kada su Les Expertsi utrpali 44 komada.

Francuska će još u nedjelju odmjeriti snage s Danskom, koja je ranije slavila protiv Norveške (28:25) uz osam golova Mikkela Hansena. Bit će to finale Zlatne europske lige, kako se zove ovaj pripremni turnir.

gol expired Zlatan se predstavio navijačima, pa odmah zabio i asistirao: Sjajan novi početak u Milanu divider