Kek ostao na tribini

VIDEO Slovenci umalo doživjeli blamažu na Malti: Šeško ih spasio golčinom

Matjaž Kek je s tribina odgledao utakmicu Slovenije i Malte.

Benjamin Šeško zabija pogodak Malti (Foto: Sport Klub/Screenshot)

U pripremnom susretu za nadolazeći Euro 2024. Slovenci su odigrali samo 2:2 u gostima kod slabašne Malte.

Izabranici Matjaža Keka, koji je utakmicu pratio s tribina zbog smrti oca, su na poluvremenu imali vodstvo preko Šporara, no Maltežani su u razmaku od samo četiri minute sve preokrenuli.

Prvo je Guillaumier u 54. minuti poravnao na 1:1, a četiri minute kasnije Pisani dovodi Maltežane u vodstvo. Slovence je blamaže na Malti spasio Benjamin Šeško krasnim pogotkom u 81. minuti susreta.

Pogodak Šeška možete vidjeti OVDJE.

Rusi slave, Srbi tuguju Blamaža Srba na "zabranjenom gostovanju": Sportski prijatelji im natrpali mrežu divider

VAR monitor VIDEO Neviđeni kaos u kvalifikacijama za Euro: Luksemburg izjednačio, VAR poništio pogodak i dao im crveni karton divider