Uhvatio se za glavu

VIDEO Kardinalna pogreška igrača Osijeka u teškom porazu BiH, suigrači ostali u čudu

Bio je ovo drugi nastup Adriana Leona Barišića u dresu BiH reprezentacije.

Adrian Leon Barišić (Foto: Sport Klub/Screenshot)

Glasno je odjeknuo katastrofalan poraz BiH u kvalifikacijama za Euro 2024. U Zenici ih je senzacionalno porazio Luksemburg (0:2).

Već u 4. minuti susreta stvari su krenule loše za domaćina, teško je pogriješio branič Osijeka Adrian Leon Barišić, koji je bio u igri od prve minute u dresu Zmajeva. Na rubu kaznenog prostora izgubio je loptu, a to je iskoristio Yvandro Borges Sanches i doveo goste u vodstvo.

BiH - Luksemburg Burno u BiH nakon teškog poraza: Legenda upala na presicu i opsovala, navijači očitali bukvicu Džeki divider

Barišić se uhvatio za glavu nakon kardinalne pogreške, ali cijela je momčad podbacila u teškom porazu. Promašili su kazneni udarac i propustili poravnati rezultat u 54. minuti, a do kraja susreta gosti su zabili još jedan pogodak za konačnih 2:0.

Bio je to drugi Barišićev nastup u dresu reprezentacije BiH, a debitirao je u porazu od Portugala u kvalifikacijama za Euro. Barišić je rođen u Stuttgartu, a uz hrvatsko ima i BiH državljanstvo.

Njegova odluka da nastupa za susjednu reprezentaciju nije bila iznenađujuća, igrao je za gotovo sve mlađe uzraste BiH.

Kardinalnu Barišićevu pogrešku možete vidjeti OVDJE.