VIDEO Pogledajte golove: Vidović načeo Čondrića, Kaneko udvostručio prednost Modrih

Gabriel Vidović zabio je za vodstvo Dinama u Kazahstanu.

Gabriel Vidović (Foto: Goran Mehkek/Cropix)

Igrač Bayerna na posudbi u Dinamu, Gabriel Vidović, sjajno se snašao nakon odbijene lopte i doveo Modre u vodstvo.

Nakon što je Zagorac u 12. minuti obranio jedanaesterac, Astana je još do kraja prvog poluvremena nastavila nadirati.

No, u 46. minuti Jakirović je detektirao koji je bio problem zbog kojega Dinamo nije nikako mogao uspostaviti kontrolu nad utakmicom i umjesto Bulata u igru je ušao mladi Petar Sučić.

Upravo je Sučić u 48. minuti poput brzog vlaka prošao kroz sredinu Astane i sjajno pucao, a njegov udarac je obranio Čondrić na vratima domaćina.

Otpadak je dočekao Vidović koji je vrlo spretno reagirao, primirio loptu te potom poentirao za vodstvo Modrih u Kazahstanu.

Snimku Vidovićevog pogotka pogledajte OVDJE.

U nastavku drugog dijela domaćin je ostao s igračem manje, a igračku prednost u 0:2 pretvorio je Takuro Kaneko.