oba u drugom dijelu

VIDEO Hajdukovi golovi za preokret i pobjedu protiv Varaždina: Pogledajte pogotke Krovinovića i Livaje

Filip Krovinović i Marko Livaja spasili su Hajduk u trećem kolu SuperSport HNL-a protiv Varaždina.

Filip Krovinović (Foto: Božidar Vukičević/Cropix)

U susretu 3. kola HNL-a Hajduk je preokretom na Poljudu svladao Varaždin s 2:1 (0:1).

Goste je u vodstvo doveo Dimitar Mitrovski (8), a Filip Krovinović (56) i Marko Livaja (74) su u nastavku pogađali za pobjedu Hajduka.

Opet su Splićani loše otvorili susret i dopustili gostima da iskoriste uvodne minute za hladan tuš na Poljudu. Mitrovski je precizno pogodio Kalinićev lijevi kut već u osmoj minuti susreta, ali nisu uspjeli Varaždinci izdržati pritisak domaćih do kraja susreta.

Gattuso je ubacio Trajkovskog na poluvremenu, a Hajduk je ušao u drugih 45 minuta s jasnom namjerom.

Golove Splićana pogledajte OVDJE.

Do poravnanja Hajduk je stigao nakon što gosti nisu dobro raščistili jedno ubacivanje iz kuta, lopta je stigla do Livaje koji je kratkom prizemnom loptom uposlio Krovinovića čiji je udarac sa 20-ak metara na putu prema golu pogodio Baa i postao neuhvatljiv za Zeleniku.

Potpuni preokret uslijedio je u 74. minuti kada je Livaja tek okrznuo glavom ubačaj Hrgovića s desnog krila i tako prevario Zeleniku.

Mateo Kovačić VIDEO Otvaranje sezone iz snova za Kovačića! Vatreni spektakularnim zgoditkom srušio bivšeg poslodavca divider

Andre Gomes Pola sata ležao bez svijesti, a sad se javio iz bolnice i poručio: "Bio je to luđački sudar" divider

Počivao u miru Nezapamćena tragedija: Dječak ubijen na nogometnom terenu, imao je samo 11 godina divider