Bravo, Mateo!

VIDEO Otvaranje sezone iz snova za Kovačića! Vatreni spektakularnim zgoditkom srušio bivšeg poslodavca

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić bio je strijelac drugog pogotka u 2:0 pobjedi Manchester Cityja kod Chelseaja.

Mateo Kovačić (Foto: Afp)

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić bio je strijelac drugog pogotka u 2:0 (1:0) gostujućoj pobjedi Manchester Cityja kod Chelseaja kojom su "građani" krenuli u pokušaj osvajanja petog uzastopnog naslova prvaka Engleske.

Kovačić je u 84. minuti osvojio loptu na 40-ak metara, krenuo prema suparničkom golu, protivnički igači nisu ga, izgleda, ozbiljno shvatili, a kada je stigao na 20 metara od vrata uputio je oštar udarac kojega loše postavljeni Sanchez nije uspio zaustaviti.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Kovačić je protiv svog bivšeg kluba odigrao čitav susret, a svih 90 minuta na travnjaku proveo je i Joško Gvardiol.

Hajdukovi igrači i sudac Pajač VIDEO Pogledajte gol kojim je Varaždin poveo kod Hajduka: Pajač i Bebek su provjeravali faul na Kaliniću divider

Prvi gol na utakmici postigao je Haaland koji je prihvatio loptu pored statičnog Cucurelle i onda lagano potkopao loptu preko Sancheza.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Brentford je na svom terenu svladao Crystal Palace sa 2-1 (1-0). Golove za domaće postigli su Mbuemo (29) i Wissa (77), a gosti su nakratko poravnali autogolom Pinnocka (57-ag).

Andre Gomes Pola sata ležao bez svijesti, a sad se javio iz bolnice i poručio: "Bio je to luđački sudar" divider

Počivao u miru Nezapamćena tragedija: Dječak ubijen na nogometnom terenu, imao je samo 11 godina divider