Istok se odmah pridružio

VIDEO Domaća tribina u Velikoj Gorici ustala i povela pjesmu: ''Večeras je naša fešta...''

Rekli bi, prema viđenom, da je dobar dio domaće tribine na stadionu u Velikoj Gorici navijao za splitski Hajduk.

Domaća tribina u Velikoj Gorici (Foto: Goran Mehek/Cropix)

Nogometaši Hajduka vratili su se na vrh prvoligaške ljestvice nakon što su u susretu 26. kola HNL-a pobijedili Goricu u gostima s 0:3.

Kompletni su posao Splićani obavili u prvom poluvremenu kada su postigli tri pogotka. Sve je počelo golom Marka Livaje u 22. minuti, a nastavljeno je pogocima Yassine Benrahoua u 31. te Rokasa Pukštasa u 42. minuti.

Marko Livaja VIDEO Pogledajte pogotke Hajduka u uvjerljivoj predstavi: Livaja načeo Goricu, Pukštas dokrajčio divider

Danima prije utakmice tražila se ulaznica više, Hajduk dolazi u grad, a očito da je i na domaćoj tribini bio velik broj pristaša splitskog kluba. Tijekom drugog poluvremena grupica simpatizera Hajduka na domaćoj tribini započela je pjesmu: ''Večeras je naša fešta''.

Ubrzo se priključila i gostujuća tribina, dok je na semaforu stajalo velikih 0:3 za Splićane koji su ovom pobjedom privremeno zasjeli na vrh prvenstvene ljestvice.