Flick se ispričao

VIDEO Ancelottiju nije dobro sjela proslava Barcelonine klupe: Pogledajte što je poručio Flicku

Nakon što je Barcelona postigla četvrti pogodak, Carlo Ancelotti došao je do klupe Katalonaca i kratko poručio Flicku – smirite se.

Carlo Ancelotti (Foto: Afp)

Nogometaši Barcelone slavili su u El Clasicu na Bernabeu protiv Reala s čak 4:0 i povećali svoje vodstvo na ljestvici.

Pobjedu su Kataloncima donijeli Robert Lewandowski (54, 56), Lamine Yamal (77) i Rapinha (85).

Barca je demolirala Reala u drugom poluvremenu, nakon što je Kraljevski klub dominirao u prvom dijelu, ali nije iskoristio svoje prilike.

Raphinha je u 85. minuti postavio konačan rezultat. Nakon što je Barcelona postigla posljednji, četvrti pogodak, trener Hansi Flick i ostatak stožera burno su proslavili, što nije dobro sjelo Carlu Ancelottiju.

Legendarni Talijan je došao do klupe Barcelone i pokazao Flicku da se smiri. Tu situaciju pogledajte OVDJE.

Tko će ispasti iz SuperSport HNL-a?

Ukupno glasova:

Rakić vs. Ankalaev Rakićev trener sasuo paljbu po sucima: ''Ovdje su sve Dagestanci, izgubili bi još 1000 puta u Abu Dhabiju'' divider

Gavi i Vinicius Zvijezda Barcelone narugala se Vinicusu: Brazilac tražio žuti karton, ovaj mu brutalno spustio divider

Aleksandar Rakić u kutu VIDEO Je li ovo moguće? Pogledajte što je napravio Rakićev kut i vjerojatno ga koštao pobjede protiv Ankalaeva! divider

Prati nas na Instagramu!
KRAJ! Osijek poslije šest godina pobijedio Dinamo na Maksimiru, što kažete na utakmicu?

UŽIVO DINAMO - OSIJEK: Gosti udvostručili prednost iz penala, prvak na rubu poraza

UŽIVO DINAMO - OSIJEK: Modri izjednačili rano po početku drugog dijela, Hernani čudesnim golom već u sljedećoj akciji vratio prednost

UŽIVO DINAMO - OSIJEK: Gosti okrenuli rezultat i na pauzu otišli s prednošću, što kažete na utakmicu?