REAKCIJE NAKON derbija

Trener Hajduka: "Mene su moji igrači iznenadili, a u drugom dijelu se igrao tenis"

Podjela bodova na Poljudu u najvećem hrvatskom derbju.

Dvoboj nogometaša Hajduka i Dinama, koji je u srijedu odigran na Poljudu završio je 1:1 (1:1), a radilo se o zaostaloj utakmici 22. kola Prve HNL.

Dinamo je poveo u 16. minuti pogotkom Lovre Majera, a izjednačio je Marko Livaja u 44. minuti.

Nakon utakmice svoje dojmove o igri iznio je Paolo Tramezzani, trener Hajduka.

gol expired Dinamo poveo, Hajduk izjednačio: Majer i Livaja iskoristili kardinalne pogreške Fossatija i Lauritsena divider

"Zadovoljan sam pristupom svoje momčadi. Reagirali smo odmah nakon primljenog gola i to je pokazatelj pozitivnog mentaliteta. Moram reći da su me iznenadili igrači. Svaka im čast. oni su prije svega muškarci i uvijek pokušavaju izvući maksimum, a to je za mene kao trenera najvažnije'', rekao je trener Bijelih pa dodao:

gol expired Vijest koja će razveseliti navijače: Niko Kranjčar vraća se u hrvatski nogomet divider

"Drugo poluvrijeme je bilo kao tenis. Jedan udarac naš, jedan njihov, Pokušali smo prijetiti iz tranzicije, kao i oni. Rezultat je na kraju realan", rekao je Tramezzani.