Krenuo u prvom sastavu

Talentirani hajdukovac malo igra za juniore, malo za seniore: "Ja radim, ne bunim se"

Dominik Prpić zaigrao je za Hajduk u susretu osmine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

Nogometaši Hajduka osigurali su plasman u četvrtfinale Kupa. Pobijedili su Mladost iz Ždralova s 2:0 golovima Mlakara i Melnjaka, a za splitski sastav od prve je minute krenuo i talentirani branič Dominik Prpić.

"Kup utakmice su uvijek nezgodne. Mi smo ušli dobro, zabili dva gola u prvom dijelu te u nastavku utakmicu mirno priveli kraju", kazao je Prpić koji je bio pun pohvala za svog suigrača na vratima Karla Sentića, koji je skinuo jedanaesterac Mladosti.

gol expired VIDEO Sentić skinuo jedanaesterac, pa zabrinuo sve navijače Hajduka divider

Oduševljen je bio mladi igrač atmosferom u Bjelovaru. Okupio se veliki broj gledatelja, a dosta je bilo navijača splitskog kluba:

"To je fenomenalan osjećaj kad vidiš da svugdje imaš navijače iza sebe. To te samo može gurati, hvala im na tome".

Talentirani Prpić malo igra za juniore, pa malo za seniore Hajduka.

"Ja radim, ne bunim se. Dajem sve za ovaj klub, a tako ću i nastaviti. Na meni je da šutim, radim i čekam priliku", zaključio je Prpić u razgovoru za Hajduk Digital.

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽