Pobjeda u Kupu

VIDEO Sentić skinuo jedanaesterac, pa zabrinuo sve navijače Hajduka

Nogometaši Hajduka osigurali su plasman u četvrtfinale SuperSport Hrvatskoga nogometnog kupa.

Nogometaši Hajduka osigurali su plasman u četvrtfinale Kupa. Pobijedili su Mladost iz Ždralova s 2:0, a za splitski sastav zabili su Jan Mlakar i Dario Melnjak.

U razmaku od samo pet minuta Splićani su zabili dva pogotka. Prvo je u 33. minuti dvoboja Marko Livaja priredio novu majstoriju, nanizao nekoliko igrača pa asistirao Mlakaru, kojem nije bilo teško pospremiti loptu u domaću mrežu.

Pet minuta kasnije pao je novi pogodak, i to u režiji Melnjaka, koji je snažnim udarcem s ruba šesnaesterca zabio za 2:0.

Mogli su domaćini unijeti dašak nervoze u gostujuće redove, nakon što je Awaziem igrao rukom, a sudac dodijelio kazneni udarac za Mladost. Međutim, na vratima se ponovno iskazao mladi Karlo Sentić, koji je skinuo udarac, ali i zabrinuo navijače Hajduka.

Sentić je krivo stao i pao na travnjak, a svima je kroz glavu prošao Lovre Kalinić. Srećom, mladi se vratar brzo pridignuo i nastavio s utakmicom.

Najbolje trenutke s utakmice Hajduka i Mladosti možete vidjeti OVDJE.

Za kraj dodajmo da je Rudeš pripremio senzaciju u Kupu pobijedivši Istru 1961 s 2:1.