Štimčeva Indija prejaka za Nepalce, osigurali prolazak skupine

Indijska nogometna reprezentacija slavila je 2:0 protiv Nepala.

Igor Štimac (Foto: Afp)

Indija nastavlja svoj put prema obrani titule Južnoazijskog prvaka.

Radi se o prvenstvu na kojem sudjeluju reprezentacije indijskog potkontinenta i nekoliko gostujućih predstavnika. Indija je najtrofejnija reprezentacija ovog prvenstva s čak osam titula na 13 održanih prvenstava.

Monsef Bakrar (u sredini) Novi napadač stiže na Maksimir: Evo koliko će ga Dinamo platiti divider

Indija je sjajno otvorila turnir slavljem 4:0 protiv Pakistana, a danas su nastavili niz rušenjem Nepala s 2:0 na domaćem terenu u Bengaluru pred nešto više od 12 tisuća gledatelja.

Strijelac je ponovno bio legendarni napadač indijske reprezentacije Chhetri u 61. minuti, dok je drugi pogodak djelo Singha u 70. minuti.

Hrvatska udruga Nogometni sindikat Nezaposleni nogometaši pokazali zube Rijeci, a zatim slavili protiv Gorice! divider

Igor Štimac danas nije bio na klupi Indije, odrađivao je suspenziju koju je zaradio protiv Pakistana kada je isključen u 45. minuti utakmice zbog ometanja pakistanskog igrača prilikom izvođenja ubačaja sa strane.

Momčad je danas vodio njegov pomoćnik Mahesh Gawli, a Igor je prije utakmice pozvao navijače da dođu u što većem broju.