Nezaposleni nogometaši pokazali zube Rijeci, a zatim slavili protiv Gorice!

Hrvatska udruga Nogometni sindikat već 10. godinu organizira kamp za igrače bez ugovora.

Hrvatska udruga Nogometni sindikat (Foto: Nogometni sindikat/Facebook)

Hrvatska udruga Nogometni sindikat već 10. godinu organizira kamp za igrače koji nemaju kluba kako bi im pomogli u održavanju forme i pronalasku novog angažmana.

Sindikalisti su upisali veliku pobjedu protiv Gorice, momčad Željka Sopića u početnoj je fazi priprema, a ''nezaposleni'' nogometaši pokazali su da su spremni za nove izazove u karijerama.

Slavili su rezultatom 2:1, golove su postigli bivši igrač Hajduka Leon Kreković u 31. minuti i bivši igrač Lokomotive i Rijeke Matko Babić u 81. minuti, dok je za Goričane u 90. minuti utješni pogodak postigao Luka Kapulica.

Osim već spomenutog dvojca, zanimljiva imena pridružila su se sindikalistima, tu je bivši vratar Dinama II Renato Josipović, prekaljeni Oliver Petrak koji je nastupao za Zrinjski i Lokomotivu i brojni drugi.

Prije samo tri dana namučili su i Rijeku koja ih je porazila rezultatom 2:1.