Ide mu sjajno

VIDEO Sjećate se njega? Srebreni Vatreni iz Rusije zabio drugu utakmicu u nizu

Tin Jedvaj je bio dio hrvatske nogometne reprezentacije koja je osvojila srebro na Svjetskom prvenstvu u Rusiji.

Tin Jedvaj (Foto: Ronald Gorsic/Cropix)

Nogometaši Panathinaikosa uspješno su odradili domaći susret 19. kola grčke Superlige, svladali su s 2-0 Asteras.

PAO je suparnika slomio golovima u drugom poluvremenu. Prvo je za 1-0 strijelac bio Aitor Canatalapiedra u 50. minuti, dok je pobjeda potvrđena u 74. minuti kada je gostujuću mrežu pogodio nekadašnji hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj. Tako je postigao drugi ligaški pogodak ove sezone, ali je zabio i drugo kolo u nizu.

Ivan Dolček Hajduk prodao napadača: Karoglan ga zamijenio nakon samo 12 minuta u svom debiju divider

Uvjerljive su pobjede u 19. kolu upisali nogometaši PAOK-a i AEK-a. PAOK je u gostima pobijedio Volos 5-1, a gostujuću je mrežu uspješno čuvao hrvatski vratar Dominik Kotarski. Dva pogotka za PAOK je postigao Bugarin Despodov, dok su se po jednom u strijelce upisali Murg, Taison i Tzimas.

Kao i Kotarski tako je cijelu utakmicu za AEK odigrao hrvatski reprezentativac Domagoj Vida. Njegova je momčad također bila uspješna u gostima, pobijedila je 5-0 Atromitos.

Milan Badelj Hrvati briljirali u međusobnom dvoboju u Serie A: Dvije asistencije naših internacionalaca divider

Dvoboj je riješen već nakon prvog poluvremena kada je AEK imao tri gola prednosti. U prvih petnaest minuta dva je postigao Argentinac Ezequiel Ponce te potom još jedan Peruanac Callens. U nastavku je još jedan, svoj treći, pogodak dao Ponce, a sve je zaključeno golom Danca Jonssona za konačnih 5-0.

Pogodak Tina Jedvaja možete vidjeti OVDJE.