Službeno potvrđeno

Hajduk prodao napadača: Karoglan ga zamijenio nakon samo 12 minuta u svom debiju

Ivan Dolček karijeru nastavlju u inozemstvu.

Ivan Dolček (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Ivan Dolček više nije igrač Hajduka!

Bijeli su postigli dogovor o transferu 23-godišnjeg krilnog napadača u redove slovačkog prvoligaša DAC Dunajska Streda.

Dolček je u Hajduk stigao u ljeto 2019. godine iz Slaven Belupa, a za Bijele je od tada upisao ukupno 70 službenih nastupa. Od toga je 33 puta utakmicu počeo od prve minute, postigao je tri pogotka te svom učinku pridodao pet asistencija.

Dani Carvajal Cirkus na Bernabeu! Real spasio živu glavu protiv najgore momčadi lige u 99. minuti, kontroverzi nije nedostajalo divider

Posljednji put za Hajduk je nastupio krajem listopada prošle godine u 1:0 pobjedi na prvenstvenom gostovanju kod Slaven Belupa. Tada ga je trener Mislav Karoglan uveo u igru pa zamijenio nakon samo 12 minuta.