Bravo!

Hrvati briljirali u međusobnom dvoboju u Serie A: Dvije asistencije naših internacionalaca

Susret Geone i Salernitane obilježili su Milan Badelj i Domagoj Bradarić.

Milan Badelj (Foto: Afp)

U nedjeljnom ogledu 21. kola talijanske Serie A Genoa je u gostima svladala Salernitanu 1:2, a u obje momčadi su se istaknuli hrvatski nogometaši.

Domaćin je poveo već u drugoj minuti kada je strijelcu Marteganiju asistirao Domagoj Bradarić. Genoa je vrlo brzo izjednačila, samo deset minuta kasnije nekadašnji hrvatski reprezentativac Milan Badelj je asistirao Reteguiju.

Ivan Dolček Hajduk prodao napadača: Karoglan ga zamijenio nakon samo 12 minuta u svom debiju divider

Genoa je do sva tri boda stigla u 58. minuti, a tada je Islanđanin Gudmundsson s bijele točke pogodio za konačnih 1:2. Genoa se popela na 11. mjesto, dok je Salernitana i dalje na samom dnu ljestvice.

Bradarić i Toma Bašić, novi član kluba iz Salerna, bili su udarnoj momčadi domaćina, s tim da su obojica zamijenjeni. Bašić je izašao u 68., a Bradarić u 82. minuti. Badelj je odigrao cijelu utakmicu za Genou.