Epski preokret amatera

Senzacija u Francuskoj: Četvrtoligaš šokirao viceprvaka države

Francuski četvrtoligaš Epinal priredio je senzaciju izbacivši u osmini finala nacionalnog Kupa Lille sa 2-1...

Francuski četvrtoligaš Epinal priredio je senzaciju izbacivši u osmini finala nacionalnog Kupa Lille sa 2-1, dok je PSG rutinski prošao trećeligaša Pau pobijedivši a 2-0.

gol expired City izgubio kod kuće od ManUtd-a, ali izborio finale Liga kupa divider

Nakon Belforta, koji je u utorak izbacio Montpellier, Epinal je drugi četvrtoligaš koji se probio među osam najboljih momčadi francuskog Kupa.

Jerome Boateng (Foto: AFP) Incident na treningu Bayerna: FC Hollywood opet luduje, žestoka tučnjava divider

Francuski doprvak je poveo u osmoj minuti golom Loica Remyja, no domaćin je u nastavku okrenuo rezultat s dva gola, a oba je zabio Jean Krasso i to u razmaku od šest minuta. Prvo je u 54. minuti izjednačio na 1-1, a u 61. je zabio za senzaciju. Domagoj Bradarić nije nastupio za goste.

gol expired Legendarni nogometaš maskiran među ultrasima pratio jedan od najvećih derbija na svijetu divider

Epinal nastupa u Championnat National 2, četvrtom rangu francuskog ligaškog sistema. U ligi se natječu uglavnom amaterske i tek pokoja poluamaterska momčad.

Francuski prvak PSG je rutinski odradio gostovanje kod trećeligaša Pau pobijedivši sa 2-0, a strijelci su bili Leabdro Paredes (25) i Pablo Sarabia (53).

gol expired Rekordni transfer Osijeka: Slavonci prodali velikog talenta sudioniku osmine finala Lige prvaka divider

Ranije su plasman među osam najboljih izborili Rennes, St Etienne, Dijon i četvrtoligaš Belfort.