''Drugo poluvrijeme nisam vidio''

Poms nakon velike pobjede: "Drugo poluvrijeme? Nemam pojma, nisam ga ni vidio, ali najvažnija su tri boda"

Rene Poms prokomentirao je veliku pobjedu Osijeka protiv Dinama 1:0 u 15. kolu SuperSport HNL-a.

Osijek je bio bolji od Dinama 1:0 na domaćem terenu u sklopu 15. kola SuperSport HNL-a. Domaćini su izgledali bolje cijelu utakmicu, imali više prilika, a sve su okrunili pogotkom Ramona Miereza u 85. minuti s kojim se u stilu opraštaju od Gradskog vrta i sele na Pampas na proljeće.

gol expired VIDEO Ante Palaversa zabio na najtežem gostovanju u Francuskoj divider

Pred kamere MaxSporta stao je strateg Osijeka Austrijanac Rene Poms.

''Čestitam svojoj ekipi. Napravili smo dobar posao u prvom poluvremenu. Imali smo visoki pritisak i radili smo sve ono što smo i htjeli. Drugi dio ni ja nisam vidio previše pa mi je teško nešto analizirati. No, najvažnije je da smo uzeli tri boda.''

gol expired Čačić nakon prvog poraza u prvenstvu: ''Rekao sam da ćemo patiti zbog Lige prvaka, nismo učinkoviti prema naprijed'' divider

Osijek je iznenadio s napadačkim duetom Beljo – Mierez, ali pokazalo se da mogu zajedno funkcionirati.

''Kao što sam ranije govorio, formacija nije toliko važna. Važno je da imamo jasnu ideju, da igramo visoki pritisak i da svih 11 igrača igra kao jedan. Nekad ćemo igrati u formaciji s tri, a nekad s četiri u obrani, ali važno je da uvijek igramo s visokim pritiskom.''

gol expired Cosmi poludio: "Mourinho ne bi izvukao više od ovih, nakon polusezone ih šaljemo sve u ku**c" divider

Slijedi Hajduk, gostovanje na Poljudu koje bi moglo usmjeriti sezone obje momčadi.

''Pripremamo se uvijek isto. Danas ćemo proslaviti pobjedu, sutra će igrači biti slobodni, a u ponedjeljak se okrećemo novom izazovu, a to je Hajduk. Bit ćemo spremni za njih'', poručio je Poms Splićanima.