Modrić ušao s klupe

VIDEO Real slavio na otvaranju sezone: 100 milijuna eura vrijedno pojačanje zabilo u debiju

Jude Bellingham zaigrao je od prve minute u pobjedi Real Madrida.

Jude Bellingham (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida pobjedom su otvorili novu sezonu španjolske La Lige. U gostima kod Athletic Bilbaa slavili su rezultatom 2:0, a prvi pogodak zabio je Jude Bellingham.

100 milijuna eura vrijedno pojačanje krenulo je od prve minute, a za prvi pogodak u dresu Kraljevskog kluba trebalo mu je nešto više od pola sata.

Jakov Medić VIDEO Hrvat potpisao za Ajax pa upisao debi iz snova: Zabio golčinu s 30 metara divider

Madriđane je u vodstvo doveo Rodrygo u 28. minuti, a osam minuta kasnije Bellingham je zabio pogodak nakon jednog kornera.

Do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao, a hrvatski kapetan Luka Modrić u igru je ušao u 80. minuti dvoboja.