Razočarani su

FOTO Salzburg se oglasio nakon poraza od Dinama: Napisali su samo četiri slova

Dinamo je uzeo puni plijen protiv RB Salzburga (0:2) i upisao premijernu pobjedu u novom formatu Lige prvaka.

Igrači RB Salzburga nakon poraza od Dinama (Foto: Ronald Gorsic/Cropix)

Nastavlja se rezultatska kriza RB Salzburga! Nakon dva poraza u Ligi prvaka za austrijsku momčad koban je bio i hrvatski prvak Dinamoz, koji je slavio rezultatom 0:2.

Salzburg je načeo Sandro Kulenović početkom drugog poluvremena, a prijelomni trenutak utakmice bilo je isključenje domaćeg vratara Alexandera Schlagera. Posao je zaključio Bruno Petković pogotkom u 84. minuti!

Nakon posljednjeg sučeva zvižduka RB Salzburg oglasio se kratkom porukom na službenom profilu na X-u (bivšem Twitteru), na engleskom su napisali samo jednu riječi od četiri slova "pain", odnosno u prijevodu na hrvatski 'bol' ili 'patnja', kako poželite.

Dodajmo kako se Salzburg trenutačno nalazi na 34. mjestu Lige prvaka, iza njih su tek Young Boys i Slovan Bratislava, a u tri odigrana kola upisali su tri poraza i gol-razliku 9-0!  No tek sad ih čeka težak posao, slijede im utakmice protiv Feyenoorda, Bayera, PSG-a i dviju madridskih momčadi, Reala i Atletica…