Hvale mladu zvijezdu

Austrijanci posebno izdvojili Baturinu, a za jednu stvar tvrde da nije bila iznenađenje

Martin Baturina je predvodio Dinamov napad i zaslužio pohvale Austrijanaca.

Martina Baturina (Foto: Goran Mehkek / CROPIX)

Dinamo je u gostima kod RB Salzburga (0:2) upisao premijernu pobjedu u novom formatu Lige prvaka, a nakon utakmice nižu se pohvale za igrače hrvatskog prvaka.

Susjedi su oduševljeni predstavom hrvatskog prvaka, a austrijski OE 24 je posvetio nekoliko redaka Dinamovom dragulju Martinu Baturinu. Makar se nije upisao među strijelce i asistente, odradio je jako dobru utakmicu:

"Napad Dinama, predvođen mladom zvijezdom Martinom Baturinom koji je bio u vrhunskoj formi, u nekoliko je navrata koristio prilike da okrene igru i dobro kombinira, a već u završnici poluvremena je bio bliže pogotku", piše austrijski list pa dodaje kako pogodak Sandra Kulenovića na otvaranju drugog poluvremena "nije bio iznenađenje".

Austrijanci su zaključili da je Dinamo zasluženo slavio i odnio puni plijen iz Salzburga za skok na ljestvici Lige prvaka, a sada mu u leđa gledaju neki veliki klubovi poput Bayerna...

RB Salzburg - Dinamo Susjedi oduševljeni: "Vreća za Bayern, ne i za ostale. Razbili su Salzburg, a Bjelica ima samo jednu želju" divider

Stefan Ristovski i Josip Mišić FOTO Mišić poslao poruku Ristovskom uz hit Marka Perkovića Thompsona divider

Martin Baturina zabio gol Monacu VIDEO Pogledajte ponoćnu objavu Dinama: Napisali samo kraticu, ali sve je nasmijao Baturina divider