Luda utakmica

VIDEO Pogledajte penal za Slaven koji je podigao dosta prašine: Trebao je biti ponovljen?

Nogometaši Slaven Belupa i Hajduka odigrali su 2:2 na zatvaranju prvog dijela HNL sezone.

Nogometaši Hajduka osvojili su samo bod na zatvaranju prvog dijela sezone. U susretu 17. kola SuperSport HNL-a odigrali su 2:2 protiv Slaven Belupa u Koprivnici.

Ludu utakmicu obilježio je sudački prekid, ali i kazneni udarac za koprivnički sastav koji je podigao dosta prašine.

Iako su gosti na poluvremenu imali čak 2:0, skoro su sve prosuli u nastavku čudne utakmice. U 58. minuti dvoboja Stefan Simić je glavom izbio jednu loptu pa u doskoku nagazio igrača Slaven Belupa Antu Crnca, koji je pao na travnjak.

gol expired Trener Hajduka: "Sudac se izgubio, a ovo malo podsjeća na Jugoslaviju" divider

Nije tu bilo namjere, ali sudac Čulina je pokazao na bijelu točku. Bunili su se nogometaši Hajduka, hvatali za glavu, ali branič splitskog sastava zaradio je žuti karton, a domaćini priliku da poravnaju rezultat s bijele točke.

Siguran izvođač kaznenog udarca bio je HNL veteran Ivan Krstanović, koji je tako sve vratio na početak i još jednom zabio svojoj "najdražoj mušteriji", Hajduku.

Međutim, čini se da je kazneni udarac trebao biti ponovljen, jer je jedan od domaćih nogometaša prerano utrčao u šesnaesterac…

Kazneni udarac za Slaven Belupo možete vidjeti OVDJE.