Zanimljiva presica

Karoglan nakon pobjede najavio odlazak s klupe Hajduka? "Mogu vam obećati da ćete dobiti pravog trenera"

Trener Hajduka Mislav Karoglan prokomentirao je slavlje Hajduka protiv Osijeka 3:1.

Hajduk je slavio 3:1 protiv Osijeka na domaćem terenu u sklopu 16. kola SuperSport HNL-a. Strijelci su domaćine bili su Sahiti, Livaja i Mlakar, dok je za goste Leovac zatresao mrežu. Susret je obilježila obilna kiša i povremena bura koja je otežavala igru.

gol expired Trener Osijeka ljutit: "Hajduk nas je zasluženo pobijedio, ali mislim da nije bio penal" divider

Trener domaćih Mislav Karoglan zadovoljan je prikazanim na terenu, ali i sretan što su prekinuli crni niz protiv Osijeka na Poljudu.

"Hvala Bogu nakon toliko utakmica da smo pobijedili Osijek na domaćem terenu, čestitao bih momcima, nadam se da ćemo taj niz i nastaviti. Ovo nam je 12. ili 13. gol ove sezone, ovakav kroz blok, tu imamo probleme, to nam se ponavlja, ali to je nogomet... Igrali smo protiv vjetra prvo poluvrijeme, ali bili smo dominantni i tu nemam zamjerki'', pa je dodao:

''Svaka nam je utakmica finale. To je život u Hajduku. Čestitao bih igračima, ovo pravi podstrek da za tri dana budemo na nivou.''

Bliži se kraju jesenski dio prvenstva, što kažete o svojoj budućnosti, je li vas ova pobjeda učvrstila na klupi?

''Nije. Mogu vam obećati da ćete imati jako dobrog trenera u nastavku sezone'', tajnovito je najavio Karoglan.

Dawid Kubacki Skijaški skokovi Wisla: Kubacki slavio na otvaranju sezone divider

Sahiti i Mlakar opet su se upisali u listu strijelaca, dvije utakmice zaredom.

''Sahiti ima veliki prostor za napredak, u smislu nekih odluka. Od svih se najbrže uključuje nakon izgubljene lopte. Za mene je on potencijal za velike klubove, Njemačka ili Italija.''

gol expired VIDEO Salzburg slavio na gostovanju, Sučić u odličnoj formi: Novom asistencijom traži kartu za Katar divider

Nije bilo Stipe Biuka, Čolina je dobio prednost na lijevom krilu, kako je pala ta odluka?

''Želio sam imati ljevaka, ali Stipe je dobio lagani odmor. On je za mene i dalje najveći potencijal koji Hajduk ima'', tvrdi strateg Bijelih.

gol expired Manchester City s igračem manje stigao do pobjede iz penala u 95. minuti i preskočio Arsenal divider

"Treba momcima dati podršku, najlakše je kritizirati, nositi dres Hajduka teže je nego bilo koji drugi. Ne mogu ih ni ja svaki put zaštititi. Kad radiš pošteno, onda ti se vrati. Slijedi Kup, to je uvijek nagazna mina, ali nemamo razloga zaletavati se, treba samo mirno", zaključio je Karoglan.